IP: 54.173.214.227 Login - Register

14 квітня о 12:50 на пункт зв’язку 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Червоноармійськ надійшло повідомлення від жительки районного центру про те, що у каналізацію провалився її кінь.

Коли рятувальники прибули на місце виклику, то побачили, що кінь провалився в каналізацію повністю. Над поверхнею виглядала тільки його голова. Спочатку було прийняте рішення вилучати тварину за допомогою спецтехніки вогнеборців, однак бійці ДСНС побоювалися, що тварина може отримати травми або загинути. Тож за допомогою звернулися до Червоноармійського РЕМ. Тільки завдяки співпраці рятувальників та енергетиків вдалося врятувати коня.


Як з’ясувалося згодом, господарка вирішила випустити тварину погуляти. Гарцюючи подвір’ям, кінь і провалився у каналізацію.  

У ДСНС у Житомирській області

Народні прикмети

25 січня вшановується пам’ять святої Тетяни. У народі цей день називали “Тетяна Водохресна”, “Бабин кут”. Якщо цього дня йшов сніг, то літо очікували дощове, якщо було морозно, ясно — літо обіцяло бути теплим, а рік — врожайним: “Якщо снігопад — влітку дощик частий”. А ось тепла заметіль на Тетяну і “гнилий вітер” (південний) були небажаними явищами, оскільки вказували на неврожай та засуху.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ