IP: 54.173.214.227 Login - Register

Останнім часом на території Червоноармійського району почастішали випадки крадіжок з приміщень магазинів та інших підприємств. Але власникам не варто поспішати звинувачувати у всьому лише правопорушників, оскільки вони повинні були всіма можливими засобами убезпечити своє майно.

Також, працівниками Червоноармійського райвідділу неодноразово була проведена агітаційна робота з  питань встановлення охоронних сигналізацій. Були наведені конкретні приклади того, як встановлена охоронна сигналізація рятувала майно підприємця. Але населення нашого району притримується позиції: «з нами таке не станеться». Нажаль така самовпевненість підприємців приводить до плачевних наслідків: викрадені товарно-матеріальні цінності, викрадені гроші, пошкоджене майно.

Червоноармійський РВ УМВС України в Житомирській області нагадує –  встановлюйте охоронні сигналізації на свої приватні підприємства. Якщо у Вас виникають організаційні питання з цього приводу звертайтеся до керівництва Червоноармійського РВ, Вам нададуть необхідні роз’яснення і допомогу.

Лінія «102» працює цілодобово!
 

Інспектор РНГФ Червоноармійського РВ
ст. лейтенант міліції                                                       
А.П. Глубока

Народні прикмети

25 січня вшановується пам’ять святої Тетяни. У народі цей день називали “Тетяна Водохресна”, “Бабин кут”. Якщо цього дня йшов сніг, то літо очікували дощове, якщо було морозно, ясно — літо обіцяло бути теплим, а рік — врожайним: “Якщо снігопад — влітку дощик частий”. А ось тепла заметіль на Тетяну і “гнилий вітер” (південний) були небажаними явищами, оскільки вказували на неврожай та засуху.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ