IP: 18.232.31.206 Login - Register

У період з 17 по 23 травня житомирські правоохоронці допомогли встановити місцеперебування 10 юнаків і дівчат. У переважній більшості випадків підлітки «не поспішали» додому через розваги із друзями, серед інших причин – непорозуміння з батьками або потяг до подорожування.

На щастя, місцеперебування усіх дітей встановлено упродовж першої доби пошуків. Нічого лихого з юними мандрівниками не сталось. У їх родинах нині працюють ювенальні поліцейські.

Подробиці зникнення неповнолітніх розповіли 24 травня в пресслужбі ГУНП в Житомирській області, так 14-річний житель селища Пулин не повернувся додому після навчання. З’ясувавши, що того дня він ще й прогуляв школу, батьки надвечір звернулись за допомогою правоохоронців. Хлопчик раніше уже тікав з дому, вирушаючи у мандрівки, з яких його повертали поліцейські. От і цього разу уранці правоохоронці помітили розшукуваного на дорозі. Він ішов узбіччям у напрямку обласного центру.

«Наразі ці та інші розшукані упродовж тижня діти знаходяться під наглядом дорослих членів їх родин. У сім’ях працюють ювенальні поліцейські», - зазначили в поліції.

Народні прикмети

2 лютого вшановується пам’ять преподобного Євтимія Великого. У народі цей день називали “Єфимкині заметілі”, які передбачали погоду найближчого часу. Якщо 2 лютого мете, то вся Масляна неділя буде заметільною. Якщо цей день похмурий, то варто очікувати пізніх заметілей. А якщо на Євтимія опівдні було сонце — на ранню весну.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ