IP: 18.208.132.74 Login - Register

Подія сталась під ранок 19 лютого у с. Видумці Пулинської громади. Уночі змерзлого і безпорадного юнака у полі знайшли його опікуни та привезли додому. Однак хлопець помер до приїзду лікарів «швидкої».

 Поліція розпочала відповідні перевірки. Близько 5 ранку до Пулинського відділення поліції надійшло повідомлення від медиків про констатацію смерті 17-річного жителя с. Видумки за місцем його проживання.

Поліцейські встановили, що померлий був сиротою і знаходився під офіційною опікою тітки. Він навчався у випускному класі загальноосвітньої школи.

За попередніми відомостями, близько 15 години 18 лютого юнак повідомив тітку про те, що йде у сусіднє село до друзів і до вечора обіцявся повернутися додому. Однак так і не з’явився. Натомість уночі його родичі дізнались, що хлопець удвох з 13-річним односельцем повертались до села через засніжене поле. В якийсь момент старшому з хлопців стало зле і менший намагався допомогти йому. Однак коли зрозумів, що сил на двох не вистачить, поспішив додому та сповістив своїх рідних про подію.

Рятувати юнака відразу кинулись його прийомні батьки, яких повідомили відразу односельці. Хлопця знайшли безпорадним та із сильними обмороженнями серед снігових заметів.

Автомобілем його привезли додому і викликали «швидку», однак він помер до приїзду лікарів. Наразі причину смерті встановлюють судово-медичні експерти.

Поліцейські у рамках кримінального провадження з’ясовують обставини загибелі парубка. Водночас правоохоронці наполегливо закликають громадян повсякчас контролювати місцезнаходження і зайняття неповнолітніх дітей. Складні погодні умови є значним фактором небезпеки, відтак подбайте про наявність постійного зв’язку із дітьми та підлітками.

У разі виникнення незрозумілих і завідомо тривожних ситуацій, не зволікаючи, повідомляйте відповідні служби або телефонуйте до поліції. Лінія «102» працює цілодобово.

Нині до лікарні госпіталізований і 13-річний товариш померлого через значне переохолодження і можливе обмороження. Медики надають йому необхідну допомогу.

Народні прикмети

26 вересня вшановується пам'ять святого Корнилія сотника. До цього часу закінчується формування осінніх зграй граків. Наші пращури помітили: коли граки відлітають, уже можна чекати снігу. А якщо у цей день піде дощ, то погода найближчим часом буде похмурою.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ