IP: 18.232.31.255 Login - Register

06 серпня о 10:15 до служби порятунку «101» Червоноармійського району надійшло тривожне повідомлення від мешканки с. Молодіжне.
Жінка розповіла, що вийшла на декілька хвилин у двір і, повернувшись, не змогла потрапити до квартири, де знаходиться її неповнолітня онука. Дворічна дитина за допомогою ключа замкнула вхідні двері і не змогла їх відчинити.

Батьки дівчинки знаходяться на заробітках і доручили бабусі доглядати за малечею. Тож жінка не знаходила собі місця, доки фахівці-рятувальники за допомогою спеціального обладнання відкривали двері помешкання. Дворічну Юлію вони застали на ліжку зі сльозами на очах. А бабуся, нарешті оговтавшись, ще довго дякувала рятувальникам за вчасну допомогу.

Народні прикмети

31 травня вшановується пам'ять мученика Феодота Анкірського і семи дів-мучениць. Феодот лікував хворих, допомагав усім, хто потребував допомоги. У давні часи цей день був пов'язаний в основному з посівом льону. Наші пращури слідкували за тим, яке дерево у цей день лист розгорне. Якщо дуб перед ясеном лист пустить, значить літо буде сухим.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ