IP: 18.232.31.206 Login - Register

«Вибачте, що я вриваюсь у Ваше життя … » таке звернення від Юлії Тимошенко прийшло до жінки, яка померла три роки тому. – зі сльозами на очах розповідає мати померлої.

«Такий же лист приходив і на минулі вибори у 2012 році, я їх просила щоб зробили зміни ...» — жаліється мати.
Який цинізм - тривожити рани на серці матері своїми агітаційними листами і розповідати померлим про події в Україні і пояснювати хто має очолити країну.
Хто винен? Зрозуміло що люди в штабі БЮТ в столиці не в курсі хто помер, а хто ще живий в нашому районі, а також зрозуміло що списки ймовірних прихильників складалися в районному штабі політичної сили. Складається враження, що місцевим політичним керманичам важлива лише кількість виборців, а не якість списків. Місцеві партійні бонзи підходять до виборчої кампанії фундаментально. Заради своєї вигоди вони не гребують нічим. Їм, як і їхньому вождю, байдуже до людських почуттів, байдуже до сліз матері, якій знову роз’ятрили криваву рану у душі.

 

Народні прикмети

2 лютого вшановується пам’ять преподобного Євтимія Великого. У народі цей день називали “Єфимкині заметілі”, які передбачали погоду найближчого часу. Якщо 2 лютого мете, то вся Масляна неділя буде заметільною. Якщо цей день похмурий, то варто очікувати пізніх заметілей. А якщо на Євтимія опівдні було сонце — на ранню весну.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ