IP: 54.173.214.227 Login - Register
 alt=

Депутат Житомирської обласної ради Дмитро Кропачов продовжує активно працювати  на своєму виборчому окрузі. Нещодавно в рамках запланованої серії звітів перед громадою Червоноармійського району він зустрівся із жителями села Соколова.

Обранець відзвітував про свою роботу, розповів про плани та відповів на запитання, які найбільше турбували мешканців. У ході живого діалогу із представниками громади Дмитро Кропачов виокремив найактуальніші проблеми, та пообіцяв прикласти максимум зусиль для їх вирішення.

- Я вважаю, що кожен депутат-мажоритарник повинен бути у постійному контакті зі своїми виборцями, -- каже Дмитро Ігорович. – Таким чином є можливість почути громаду, а люди мають змогу сказати про те, що їх турбує.

Звертаючись до жителів Соколова, депутат закликав людей бути більш активними, говорити про те, що їх турбує. Бо лише знаючи про проблеми, можна крок за кроком їх вирішувати, наближаючись до кращого, комфортнішого життя.

Підтримку Дмитра Кропачова вже відчули у багатьох населених пунктах району. Весь цей час, він сприяв виділенню коштів з обласного бюджету на район у вирішенні різних нагальних проблем, а коли була можливість – допомагав матеріально й за власний рахунок.  Варто зауважити, що за кілька останніх місяців майже всі сили депутата були спрямовані на підтримку дітей та молоді району.

- Я сам батько, і тому розумію, як це важливо турбуватися про найслабших із нас, -- наголосив він.

Ні для кого не є таємницею, що узимку, в люті морози, деякі заклади не можуть підтримувати тепло належним чином. Тому, щоб хоч якось підтримати їх, Дмитро Кропачов  всім садочкам свого округу подарував сучасні безпечні обігрівачі, а електрообігрівачі «УФО» передав до костелу села Зеленої Діброви та церкви села Івановичів. Також, виконуючі свої передвиборчі обіцянки, допоміг садочку в селі Чернявці побудувати дороговартісний дитячий майданчик.  Знаючи про те, що у Червоноармійському районі живе багато талановитої та перспективної молоді, зокрема, хороших спортсменів, які у наш час не мають можливості реалізувати себе, організовував спортивні змагання. Намагається Дмитро Ігорович піклуватися й про хворих дітей, зокрема, забезпечуючи їх  інвалідними візками.   Не забуває він про наймолодших представників громади. Наприклад, вже традиційно на день Святого Миколая всі діти отримують солодкі подарунки. Також нещодавно були передані кошти на потреби дитячих садочків у Червоноармійську.

Звертаючись до депутата, люди один за одним, піднімали злободенні питання: хто просив допомоги, а хто й просто поради. Зокрема, мова йшла про проблеми із підвезенням дітей до школи, забезпеченням місцевого дитячого садочка необхідними меблями та іграшками, нестачі коштів на будівництво храму ітд. Прозвучала й основна проблема, яку у Соколові намагаються вирішити вже не один рік.


У 2012 року місцеве Комунальне багатофункціональне обслуговуюче підприємство було звинувачене в експлуатації станції знезалізнення та водопровідних мереж без прийняття об'єкта в експлуатацію. На підприємство було накладено штраф за правопорушення у сфері містобудівної діяльності в сумі розміром 102060 грн. На сьогоднішній день, рахунки підприємства заморожені, борги із заробітної платні ростуть, а місцеве населення може залишитися без води. Як вияснилося під час розмови із громадою села, в момент візиту інспектора працівниками підприємства проводилося пуско-налагоджувальні роботи. Зокрема, випробовування зовнішніх мереж водопостачання до джерел постачання, перевірка надійності трубопроводів і запірної арматури. З метою встановлення якості води та її відбору для лабораторних досліджень, тимчасово було встановлено засувку та підключено стічну трубу в кінці водогінної мережі. Експлуатація водопровідної мережі не здійснювалася, як то зазначено в акті перевірки. Громада обурена безпідставними звинуваченнями і астрономічною сумою штрафу. Люди у розпачі.


Вислухавши присутніх, Дмитро Кропачов сказав, що негайно займеться вивченням даного питання і  сприятиме його позитивному  вирішенню.

Насамкінець, він привітав жителів Соколова із наступаючим великим святом – Великоднем та, виконуючи одну зі своїх обіцянок, вручив місцевому Будинку культури музичний багатофункціональний пристрій. Тепер завдяки подарунку, можна не лише влаштовувати музичний супровід сільських культурних заходів та дискотек для молоді, але й демонструвати кіно. До слова, величезну добірку ліцензійних дисків з фільмами громада теж отримала.

Варто зауважити, що у рамках свого візиту Дмитро Кропачов відвідав сільську амбулаторію та зустрівся із адміністрацією медичного закладу. На зустрічі йшла мова про відновлення дільничної лікарні. Саме  про  це просили жителі села у своєму листі, який депутат отримав нещодавно. Наразі ведуться переговори про доцільність стаціонару у селі та можливу альтернативу, зокрема, облаштування у частині приміщення терцентру.

Прес-служба політичного об’єднання «Сила людей» у Житомирі.

Народні прикмети

25 січня вшановується пам’ять святої Тетяни. У народі цей день називали “Тетяна Водохресна”, “Бабин кут”. Якщо цього дня йшов сніг, то літо очікували дощове, якщо було морозно, ясно — літо обіцяло бути теплим, а рік — врожайним: “Якщо снігопад — влітку дощик частий”. А ось тепла заметіль на Тетяну і “гнилий вітер” (південний) були небажаними явищами, оскільки вказували на неврожай та засуху.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ