IP: 18.232.31.255 Login - Register

Сьогодні, 24 лютого, перестало битися серце в очільниці Літературно-меморіального музею Лесі Українки у м. Звягелі Віри Омелянівни Римської —заслуженої працівниці культури України, навалера ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня, невтомної дослідниці і берегині Лесиної оселі.

У селі Соколів перепоховали останки 100 воїнів, які загинули під час Другої світової війни. Як повідомляє Історико-патріотичне об’єднання «Пошук».

Реформа децентралізації продовжується, разом зі зміною Президента, Уряду та голів ОДА, РДА змінюється і викройка території нашого району, ще з 2015 року, коли лише здогадувалися, що чекає район в недалекому майбутньому.  Тоді розглядалося два варіанти - створення однієї громади на території всього району або ж трьох громад.

Так, як воно є

Чи бували ви колись у Пулинах, у цьому невеличкому районному центрі багатого хмілярського району, де живуть чехи, німці, поляки, вкраїнці та євреї?

Чи бачили ви десь містечко, розташоване по обидва боки вздовж шосе, з маленькими хатками, що згорбились та похнюпились, бо дуже старі, й спираються на кострубаті підпори? А по-між хаток побачиш часом крамничку місцевого кустаря.

Нове життя району

Руїни, залишені відступаючими большевиками на Україні, дуже великі. Промислові підприємства, установи, матеріальні цінності, людські жертви, все пішло з полум’ям війни. Це сталося перед приходом Німецької Армії і в Пулинському районі, Житомирської області.

Експедиційна група з пошуку останків загиблих солдат Червоної армії провели чергові розкопки місць жорстких боїв на території Пулинського району. Цього дня фахівці знайшли останки ще чотирьох солдатів Червоної армії, які загинули на території нашого району в ході Другої світової війни, про це повідомляє історико-патріотичне об'єднання "Пошук".

5 армія генерала Потапова крок за кроком підіймається з землі... а підіймають її, пошуковці історико-патріотичного об'єднання "Пошук". В жовтні пошуковці провели декілька пошукових експедицій на території Пулинського району, під час яких знайдено рештки десяти солдатів робі́тничо-селя́нської черво́ної армії.

На 95-му році життя в місті Житомир, помер почесний громадянин району, Герой Соціалістичної Праці — Бойко Степан Григорович.

Степан Григорович своєю професійною та громадською діяльністю зробив вагомий внесок у розвиток району, та сприяв піднесенню його економіки.

Народні прикмети

31 травня вшановується пам'ять мученика Феодота Анкірського і семи дів-мучениць. Феодот лікував хворих, допомагав усім, хто потребував допомоги. У давні часи цей день був пов'язаний в основному з посівом льону. Наші пращури слідкували за тим, яке дерево у цей день лист розгорне. Якщо дуб перед ясеном лист пустить, значить літо буде сухим.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ