IP: 18.232.31.206 Login - Register

У селі Соколів перепоховали останки 100 воїнів, які загинули під час Другої світової війни. Як повідомляє Історико-патріотичне об’єднання «Пошук».

Реформа децентралізації продовжується, разом зі зміною Президента, Уряду та голів ОДА, РДА змінюється і викройка території нашого району, ще з 2015 року, коли лише здогадувалися, що чекає район в недалекому майбутньому.  Тоді розглядалося два варіанти - створення однієї громади на території всього району або ж трьох громад.

Так, як воно є

Чи бували ви колись у Пулинах, у цьому невеличкому районному центрі багатого хмілярського району, де живуть чехи, німці, поляки, вкраїнці та євреї?

Чи бачили ви десь містечко, розташоване по обидва боки вздовж шосе, з маленькими хатками, що згорбились та похнюпились, бо дуже старі, й спираються на кострубаті підпори? А по-між хаток побачиш часом крамничку місцевого кустаря.

Нове життя району

Руїни, залишені відступаючими большевиками на Україні, дуже великі. Промислові підприємства, установи, матеріальні цінності, людські жертви, все пішло з полум’ям війни. Це сталося перед приходом Німецької Армії і в Пулинському районі, Житомирської області.

Експедиційна група з пошуку останків загиблих солдат Червоної армії провели чергові розкопки місць жорстких боїв на території Пулинського району. Цього дня фахівці знайшли останки ще чотирьох солдатів Червоної армії, які загинули на території нашого району в ході Другої світової війни, про це повідомляє історико-патріотичне об'єднання "Пошук".

5 армія генерала Потапова крок за кроком підіймається з землі... а підіймають її, пошуковці історико-патріотичного об'єднання "Пошук". В жовтні пошуковці провели декілька пошукових експедицій на території Пулинського району, під час яких знайдено рештки десяти солдатів робі́тничо-селя́нської черво́ної армії.

На 95-му році життя в місті Житомир, помер почесний громадянин району, Герой Соціалістичної Праці — Бойко Степан Григорович.

Степан Григорович своєю професійною та громадською діяльністю зробив вагомий внесок у розвиток району, та сприяв піднесенню його економіки.

Сьогодні під час години запитань до Уряду у Верховній Раді України Віцепрем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко вперше презентував нову модель адміністративно-територіального устрою, в якій замість 468 районів буде сформовано 102. Це 92 райони, які знаходяться на підконтрольній території України та ще 10 – на тимчасово окупованій та у Криму.

Народні прикмети

2 лютого вшановується пам’ять преподобного Євтимія Великого. У народі цей день називали “Єфимкині заметілі”, які передбачали погоду найближчого часу. Якщо 2 лютого мете, то вся Масляна неділя буде заметільною. Якщо цей день похмурий, то варто очікувати пізніх заметілей. А якщо на Євтимія опівдні було сонце — на ранню весну.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ