IP: 18.232.31.206 Login - Register

На колегії управління охорони здоров’я, яка відбулася минулого тижня в Житомирі. Серед важливих питань розглянули статистику кількості звернень громадян з приводу неналежного виконання медпрацівниками своїх службових обов’язків - у 2015 році вона зросла в загальному по області.

«Зокрема, стурбованість викликає ріст кількості звернень громадян до управління та інших органів влади обласного рівня з приводу неналежного ставлення на місцях медичних працівників до виконання своїх службових обов’язків. Серед них звернення про неправомірні дії медичних працівників і про грубе, формальне ставлення до хворих. Збільшення кількості таких звернень має місце з Ємільчинського, Народицького, Новоград-Волинського, Коростишівського, Лугинського, Малинського районів, міст Коростеня та Житомира. Не зменшилося таких звернень з Володарсько-Волинського та деяких інших районів», - йдеться у рішенні колегії.

Також в управлінні охорони здоров’я зазначили, що покращання потребує стан виконавської дисципліни щодо розгляду звернень громадян, виконання доручень і рішень управління охорони здоров’я ОДА в Андрушівській, Бердичівській, Володарсько-Волинській, Ємільчинській, Коростенській, Коростишівській, Лугинській, Народицькій, Овруцькій, Попільнянській, Романівській, Ружинській, Червоноармійській центральних районних лікарнях та в багатьох центрах первинної медико-санітарної допомоги.

Народні прикмети

2 лютого вшановується пам’ять преподобного Євтимія Великого. У народі цей день називали “Єфимкині заметілі”, які передбачали погоду найближчого часу. Якщо 2 лютого мете, то вся Масляна неділя буде заметільною. Якщо цей день похмурий, то варто очікувати пізніх заметілей. А якщо на Євтимія опівдні було сонце — на ранню весну.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ