IP: 18.232.31.206 Login - Register

Пулинська лікарня, яка опікується хворими на коронавірус, отримала допомогу від Благодійного фонду Литвина "Майбутнє Полісся". Для потреб медиків Володимир Литвин на Микола Рудченко передали 2 концентратори кисню, пульсоксиметри, захисні костюми багаторазового використання, маски та рукавички.

“Допомагати потрібно тим, хто працює. І я щиро вдячний вам за те, що ви робите. Я щодня вранці перше, що роблю, - це читаю скільки людей захворіли на коронавірус, у тому числі - лікарів та дітей, і скільки, на жаль, померли. І я розумію, що ви, як на передовій. Тому ми вважаємо, що наш обов’язок - допомагати вам у цій боротьбі” - сказав Володимир Литвин, спілкуючись із медиками.

Ситуацію із коронавірусом у громаді та забезпечення лікарень медичним обладнанням обговорили з селищним головою Олександром Гаврилюком та з директором КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради Павлом Гуменюком.

За понад рік епідемії Володимир Литвин та Микола Рудченко разом із Благодійним фондом “Майбутнє Полісся” відвідали усі районні лікарні Житомирщини. В міру своїх можливостей допомогли кожній. Та поки хвороба не відступить - зупинятися не планують.

Народні прикмети

1 лютого відзначається день пам'яті преподобного Макарія Великого. Якщо на Макарія була ясна погода чи капало зі стріхи, то очікували ранню весну: "Якщо крапель — то у весну ранню вір". А ось якщо ввечері на небі було багато зірок, то зима ще довго обіцяла протриматися. Якщо на Макарія кружляла заметіль, вірили, що така погода затягнеться. Також цей день називали Громовицею, бо саме сьогодні в природі можлива була гроза.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ