IP: 18.208.186.139 Login - Register

Головне Управління ДПСС в Житомирській області повідомляє, що упродовж минулого тижня спеціалістами Пулинського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області здійснено 45 перевірок в закладах громадського харчування та об’єктах торгівлі продовольчими товарами.

За результатами перевірок порушення встановлено на 12 об’єктах, що становить 26% від загальної кількості. Крім того, проведено 22 перевірки закладів торгівлі непродовольчими товарами, порушення встановлено на 3 об’єктах. До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування: складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 42 КУпАП.

28 січня було проведено позапланове обстеження агропродовольчого кооперативного ринку, порушень протиепідемічного режиму не виявлено.

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святителя Єпіфанія, архієпископа Кіпрського. Єпіфаній відомий як видатний церковний учитель і чудотворець. У давні часи помітили, якщо на Єпіфанія ранок у червоному кожусі (червоне небо під час сходу сонця), то літо буде сухим, пожежонебезпечним.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ