IP: 18.208.132.74 Login - Register

Головне Управління ДПСС в Житомирській області повідомляє, що упродовж минулого тижня спеціалістами Пулинського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області здійснено 45 перевірок в закладах громадського харчування та об’єктах торгівлі продовольчими товарами.

За результатами перевірок порушення встановлено на 12 об’єктах, що становить 26% від загальної кількості. Крім того, проведено 22 перевірки закладів торгівлі непродовольчими товарами, порушення встановлено на 3 об’єктах. До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування: складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 42 КУпАП.

28 січня було проведено позапланове обстеження агропродовольчого кооперативного ринку, порушень протиепідемічного режиму не виявлено.

Народні прикмети

26 вересня вшановується пам'ять святого Корнилія сотника. До цього часу закінчується формування осінніх зграй граків. Наші пращури помітили: коли граки відлітають, уже можна чекати снігу. А якщо у цей день піде дощ, то погода найближчим часом буде похмурою.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ