IP: 52.23.219.12 Login - Register

Головне Управління ДПСС в Житомирській області повідомляє, що упродовж минулого тижня спеціалістами Пулинського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області здійснено 45 перевірок в закладах громадського харчування та об’єктах торгівлі продовольчими товарами.

За результатами перевірок порушення встановлено на 12 об’єктах, що становить 26% від загальної кількості. Крім того, проведено 22 перевірки закладів торгівлі непродовольчими товарами, порушення встановлено на 3 об’єктах. До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування: складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 42 КУпАП.

28 січня було проведено позапланове обстеження агропродовольчого кооперативного ринку, порушень протиепідемічного режиму не виявлено.

Народні прикмети

Першого дня зими вшановується пам’ять святих Платона і Романа. У народі цей день називають зимовказівником, оскільки погода цього дня визначає погоду всієї зими. Якщо зранку тепло — відлига буде на початку зими, холод і хурделиця опівдні — такою бути середині зими, а якщо під вечір завиє, закрутить заметіль — то піде зима від нас неохоче, з погрозами.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ