IP: 44.200.30.73 Login - Register

Як відомо з 12 березня до 03 квітня почав діяти загальнонаціональний тритижневий карантин у зв’язку з загрозою поширення небезпечного вірусу COVID-19. З приводу цього у районі проводять рейди щодо дотримання карантину підприємцями про це повідомляє Пулинська РДА.

19 березня відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС при райдержадміністрації та створено мобільну групу для проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з підприємцями, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі та надання послуг на території району, щодо відповідальності за порушення санітарного законодавства та важливості дотримання карантинних заходів. 

За результатами проведеного моніторингу, 20 березня було обстежено 25 закладів торгівлі, з них:

- 6 об'єктів (тимчасово) зупинили свою діяльність;

-19 об'єктів (продовольчі магазини, аптеки) здійснювали торговельну діяльність та надавали послуги.

На період карантину у районі (тимчасово) зупинили роботу всіх закладів, виняток становлять продуктові магазини, а також ті, які пропонують товари господарського призначення та засоби зв’язку. Працюватимуть також АЗС, аптеки і банківські установи. Закладам громадського харчування дозволено здійснювати доставлення замовлень.

Нагадаємо, що 17 березня, парламент ухвалив закон, що посилює відповідальність за порушення карантину. Штраф за порушення сягає 171 тис. грн, також можливе обмеження або позбавлення волі.

Народні прикмети

У цей день відзначається перенесення із Єрусалиму до Константинополя мощів первомученика Стефана (Степана). Степан вважається покровителем коней. Наші пращури помітили, яка погода на Степана - такий і вересень буде. А по тому, які дні 15-19 серпня, визначали погоду на вересень-січень.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ