IP: 44.200.30.73 Login - Register

В Пулинах деякі з державних установ оголосили про обмеження особистого прийому громадян.

З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID – 19 прийом в управлінні праці та соціального захисту населення Пулинської райдержадміністрації обмежено.

Подання документів для призначення всіх видів соціальних виплат здійснюється через відповідальних осіб селищної та сільських рад. Для вирішення індивідуальних питань Управління праці та соціального захисту населення Пулинської РДА пропонує телефонувати:

(04131) 3–24–34 - начальник управління
(04131) 3–21–55 - відділ бухгалтерського обліку та звітності
(04131) 3–13–86 - відділ соціальних допомог
(04131) 3–13–86 - відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян
(04131) 3–21–55 - сектор сім’ї, молоді та гендерної політики
(04131) 3–14–03 - приймальня
З питань соціального захисту населення та надання соціальних послуг звертатися через електронні сервіси: електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ загальної та організаційної роботи Пулинської селищної ради повідомляє, що у зв’язку з поширенням гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом, та просить 

Замовляти довідки жителі Пулинської громади можуть по телефону за номером: 3-12-04

Пулинська селищна радо інформує:


16 березня відбулося засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради, на якому йшлося про обмеження роботи торговельних закладів на території Пулинської ОТГ.

Розглянувши протокол №4 комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, враховуючи погіршення санітарно-епідемічної ситуації по захворюванню на коронавірус в Україні, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», членами виконкому вирішено:

- обмежити роботу торговельних закладів (кафе, барів, ресторанів та ін.), що знаходяться на території Пулинської ОТГ, щоденно з 16.03.2020 до 21.00 години на період – до завершення обмежень, пов’язаних із санітарно-епідемічною ситуацією по захворюванню на коронавірус

Народні прикмети

У цей день відзначається перенесення із Єрусалиму до Константинополя мощів первомученика Стефана (Степана). Степан вважається покровителем коней. Наші пращури помітили, яка погода на Степана - такий і вересень буде. А по тому, які дні 15-19 серпня, визначали погоду на вересень-січень.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ