IP: 18.232.31.206 Login - Register

14 червня, один з 20-ти сучасних автомобілів «швидкої допомоги» направлено до бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги в смт Пулинах. Ці спеціалізовані автомобілі «швидка допомога» класу В Сітроєн-Джампер були придбані за кошти Національної служби здоров’я України.

Пулинська лікарня, яка опікується хворими на коронавірус, отримала допомогу від Благодійного фонду Литвина "Майбутнє Полісся". Для потреб медиків Володимир Литвин на Микола Рудченко передали 2 концентратори кисню, пульсоксиметри, захисні костюми багаторазового використання, маски та рукавички.

Для визначення готовності закладів охорони здоров’я для госпіталізації в Житомирській області пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та надання медичної допомоги розпорядженням голови Житомирської ОДА від 07.04.2021 № 246 при облдержадміністрації створено моніторингову комісію, контроль за роботою якої здійснюватиме перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

Обласний центр громадського здоров’я повідомляє, що протягом 2019-2021 років триває трирічна кампанія «Я є і я буду» («I Amand I Will»), яка закликає до конкретних дій, які дозволять створити майбутнє без раку. При цьому основну увагу слід приділяти наступним завданням: вибір здорового способу життя, рання діагностика, якість життя, лікування для всіх.

Головне Управління ДПСС в Житомирській області повідомляє, що упродовж минулого тижня спеціалістами Пулинського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області здійснено 45 перевірок в закладах громадського харчування та об’єктах торгівлі продовольчими товарами.

За інформацією райдержадміністрації у двох вчителів Пулинської ЗОШ діагностовано COVID-19. Враховуючи інструкції Міністерства охорони здоров’я на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішено про закриття ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. на карантин.

Вранці 25 червня 2020 року від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, помер 68-річний чоловік з Пулинського району село Соколів.

За два дні в Пулинському районі кількість хворих на COVID-19 зросла на 4 хворих.

Народні прикмети

2 лютого вшановується пам’ять преподобного Євтимія Великого. У народі цей день називали “Єфимкині заметілі”, які передбачали погоду найближчого часу. Якщо 2 лютого мете, то вся Масляна неділя буде заметільною. Якщо цей день похмурий, то варто очікувати пізніх заметілей. А якщо на Євтимія опівдні було сонце — на ранню весну.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ