IP: 18.208.186.139 Login - Register

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області зобов’язало комунальне підприємство КБП "Пулинський водоканал" повернути споживачам 190,8 тис.грн.

Як повідомляє головне управління, їх спеціалістами сектору контролю за регульованими цінами, проведено плановий захід (перевірку) державного нагляду (контролю) комунального підприємства, що надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території області.

У ході перевірки було встановлено, що підприємством застосовувались тарифи на комунальні послуги з порушенням вимог Порядку формування тарифів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги».

Зокрема, перевіркою правильності формування планових витрат і тарифів на послуги з централізованого водопостачання на відповість фактичних витрат підприємства до даних первинного бухгалтерського обліку та звітності, встановлено, що шляхом завищення планованої чисельності працівників, запланованого фонду оплати праці до фактично чисельності персоналу, підприємством упродовж 2019 року завищено тариф за послугу з централізованого водопостачання на 5,36 грн за 1 кубічний метр з урахуванням ПДВ.

За результатами планової перевірки  складено акт, на підставі якого винесено припис про виконання законних вимог щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, яким зобов’язано комунальне підприємство повернути споживачам селища Пулини необґрунтовано нараховану плату за послугу з централізованого водопостачання в сумі 190854,00 тис.грн. шляхом здійснення перерахунків.

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святителя Єпіфанія, архієпископа Кіпрського. Єпіфаній відомий як видатний церковний учитель і чудотворець. У давні часи помітили, якщо на Єпіфанія ранок у червоному кожусі (червоне небо під час сходу сонця), то літо буде сухим, пожежонебезпечним.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ