IP: 34.232.63.94 Login - Register

10 лютого до правоохоронців відділення поліції №4 Житомирського РУП звернулася представниця зоозахисної організації з приводу обставин загибелі собаки у селі Буряківці Пулинської громади. Усі обставини смертельного знущання над твариною зафільмували підлітки, які живуть неподалік.

Як ми повідомляли раніш У Пулинській громаді чоловік повісив собаку на очах у дітей ВІДЕО

У ході досудового розслідування було встановлено, що увечері 9 лютого 52-річний житель села неподалік свого будинку жорстоко побив, а потім підвісив на гілці дерева сусідську собаку. Труп тварини із зашморгом на шиї виявили небайдужі односельці. Експерти встановили, що причиною її загибелі стала асфіксія шляхом удушення у поєднанні з паралічем нервової системи та дихального центру.

Чоловік визнав свою провину в учиненому та розповів, що сусідка попросила його вивести тварину з села, оскільки та заважала її спокійному життю. Усі подальші дії були виключно його ініціативою.

Тож слідчі відділу поліції №4 (смт Хорошів) Житомирського РУП повідомили чоловікові про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 299 (Жорстоке поводження з твариною) КК України. Після проведення усіх процесуальних дій обвинувальний акт за погодженням з Коростишівською окружною прокуратурою було скеровано до суду.

За вчинене діяння обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. - роз'яснює Житомирське районне управління поліції

Народні прикмети

22 березня відзначається день пам'яті 40 мучеників, у Севастійському озері замучених. Це друга зустріч весни (перша на Масляну). Якщо плиска прилетіла, то річка через 12 днів скресне; приліт жайворонка передвіщав тепло; зяблик - холод.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ