IP: 34.232.63.94 Login - Register

44-річний чоловік самостверджувався у родині шляхом образ і принижень близьких. Його дружина упродовж року неодноразово зверталася до поліцейських з приводу домашньої тиранії. 

 Поліцейські з’ясували, що чоловік не працює та зловживає алкоголем. У нетверезому стані він провокує конфлікти, ображає та принижує дружину. Іноді від його психологічного тиску страждали й інші члени родини. Траплялися випадки, коли нетверезий чоловік створював такі умови, що дружина з дочкою-підлітком та тещею шукали прихисток деінде, лише не у власному житлі. Потерпіла спочатку намагалася вирішити проблему самостійно. Коли ж зрозуміла, що з часом ситуація тільки погіршується, звернулася за допомогою до правоохоронців.

Пулинські дільничні офіцери поліції та спеціалісти соціальних служб тривалий час працювали з родиною. Відносно чоловіка неодноразово складалися адміністративні протоколи за вчинення домашнього насильства та виносилися термінові заборонні приписи. Однак таких заходів виявилося недостатньо.

Тож слідчі відділення поліції №4 повідомили чоловікові про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України. 13 лютого обвинувальний акт відносно кривдника було скеровано до суду.

Відповідно до кримінального законодавства України, такі діяння караються громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або арештом на строк до 6 місяців, чи обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 2 років. - роз'яснює Житомирське районне управління поліції

 

 

Народні прикмети

22 березня відзначається день пам'яті 40 мучеників, у Севастійському озері замучених. Це друга зустріч весни (перша на Масляну). Якщо плиска прилетіла, то річка через 12 днів скресне; приліт жайворонка передвіщав тепло; зяблик - холод.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ