IP: 34.232.63.94 Login - Register

Поліція викрила жителя Пулинської громади у крадіжці грошей з чужого банківського рахунка

Як нині встановлено, 22-річний парубок скористався доступом до заощаджень знайомого та зняв за допомогою банкоматів понад 6 тисяч гривень. Нині триває досудове розслідування. Молодикові може загрожувати до 8 років позбавлення волі. 

Увечері 18 липня до правоохоронців звернувся 58-річний житель с. Чернявки Пулинської громади із заявою про крадіжку з його банківського рахунку 6200 гривень. Ймовірно, що гроші були зняті упродовж кількох останніх днів.

Поліцейські детально розпитали заявника про обставини, за яких до його банківської картки могли мати доступ сторонні особи. У результаті з’ясували, що кілька днів тому чоловік звертався до знайомого з проханням допомогти йому отримати через банкомат 200 гривень. Для цього довірив парубкові картку та пін-код до неї та за кілька хвилин отримав все назад.

Інспектори місцевого сектору поліцейської діяльності розшукали «добродія», 22-річного жителя сусіднього села, та опитали його. Той підтвердив слова заявника щодо допомоги йому у користуванні банкоматом. А потім визнав, що саме тоді змінив його номер телефону, прив’язаний до рахунку, на свій власний. Таким чином отримав доступ до чужих коштів та згодом зняв їх у банкоматах, розташованих у смт Пулинах

 

Народні прикмети

22 березня відзначається день пам'яті 40 мучеників, у Севастійському озері замучених. Це друга зустріч весни (перша на Масляну). Якщо плиска прилетіла, то річка через 12 днів скресне; приліт жайворонка передвіщав тепло; зяблик - холод.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ