IP: 176.37.12.202 Login - Register

За публічного обвинувачення прокурором Коростишівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у незаконному заволодінні транспортним засобом, вчиненим повторно (ч. 2 ст. 289 КК України).

Вироком суду йому призначено покарання (з врахуванням раніше невідбутого строку) у виді позбавлення волі строком на 6 років і 3 місяці.

Прокурор у судовому засіданні довів, що злочин скоїв раніше судимий 26-річний житель смт Пулини.

«Кримінальна любов» парубка до чужого автотранспорту вкотре привела його на лаву підсудних. Так, запримітивши напередодні поблизу домоволодіння автомобіль марки ВАЗ 2107, він повернувся до нього вже вночі, близько 02.00 год. Переконавшись, що поблизу нікого немає, проник у салон, розібрав замок запалення, завів двигун та заволодів автомобілем, який належав територіальній філії обласної державної установи.

Майже добу зловмисник катався, поки його не зупинила патрульна поліція.

За оцінкою експертів, обвинувачений заподіяв державній установі шкоди на суму понад 37 тис. грн.

До того ж, поки тривало досудове розслідування, обвинувачений «умудрився» скоїти ще один злочин, також заволодівши іншим автомобілем марки ВАЗ, за що отримав реальне покарання.

Народні прикмети

8 грудня вшановується пам’ять святого Климента, папи Римського. У народі цей день називається Климентовим: “У день святого Климента зима клин клином вибиває” — з цього часу настає пора сильних морозів: “Климент морозом у чоловіка сльозу гонить”. На Климента боялись побачити в поселеннях польових мишей, оскільки їх наближення до будинків вказувало на холодну зиму.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ