IP: 18.208.132.74 Login - Register

За рішенням суду призначено покарання злодіям, які поцупили худобу в Улашанівці та Тетірці. Як повідомляє Новоград-Волинська місцева прокуратура, усе почалося у нічний час 7 липня 2018 року.

Мешканець Теньківки, уродженець Тетірки, 1986 р. н., безробітний, неодружений, раніше судимий за крадіжку та його напарниця з Теньківки, уродженка Соколова, 1992 р. н., опинилися в Улашанівці. Проходячи повз обійстя місцевої жительки, вирішили скоїти крадіжку худоби. Для цього дівчина лишилася "на шухері", а чоловік підійшов до хліва і через відкриті вхідні двері зайшов усередину. Побачив великого бичка чорної масті, прив’язав його за роги мотузкою, яку знайшов у приміщенні, вивів надвір. Викрадену тварину повели на здачу. Отримавши гроші, почали шикувати та все купляти. Сума збитку становила 14 тис. грн.

Згодом «солодка парочка» зважилася на ще одну крадіжку. Працювали за тією ж схемою. Цього разу здобич шукали 24 липня у Тетірці. В око впав двір господині по вулиці Молодіжній. Чоловік проник до хліва та забрав звідти корову сірої масті вагою 530 кг. Завдані збитки – 18 550 грн.


Злодії не встигли продати корову і її було повернуто власниці. У скоєному жителі Теньківки зізналися. Справу Новоград-Волинською місцевою прокуратурою передано до суду. Відповідно до вироку, парочку зобов’язали виплатити матеріальну і моральну шкоду жительці Улашанівки в розмірі 14 500 грн із кожного. Крім того, чоловік відбуватиме покарання за крадіжку в місцях позбавлення волі терміном три роки чотири місяці.

За матеріалами Новоград-Волинської місцевої прокуратури

 

Народні прикмети

26 вересня вшановується пам'ять святого Корнилія сотника. До цього часу закінчується формування осінніх зграй граків. Наші пращури помітили: коли граки відлітають, уже можна чекати снігу. А якщо у цей день піде дощ, то погода найближчим часом буде похмурою.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ