IP: 34.239.147.7 Login - Register

Як повідомила сьогодні прокуратура Житомирської області, нею затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди головою сільської ради, що у Пулинському районі.

Як повідомлялося раніше, сільський голова, 54-річна жителька Пулинського району, одержала неправомірну вигоду у розмірі 26 тисяч гривень (еквівалент 1000 доларів США) за сприяння у видачі рішення про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо виділення у приватну власність ділянки землі для ведення особистого селянського господарств. Також прокуратура повідомляла, що голові сільської ради обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою тривалістю 60 діб, з можливістю внесення застави на суму 33 тис грн.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою собою) КК України, яке проводило Головне управління Нацполіції в області, закінчено.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до Червоноармійського районного суду для розгляду по суті. Публічне обвинувачення у суді забезпечуватиме прокуратура Житомирської області.

Щодо іншого резонансної події, яка сталася в червні 2017 року, під час якої було затримано начальника однієї з державних установ району під час одержання ним неправомірної вигоди в розмірі 3300 доларів США. Судова справа досі ходить по судах.

10 липня 2017 року Корольовським районним судом м. Житомира відсторонено підозрюваного від посади, строком на два місяці, тобто до 20.08.2017 року. Нині ця людина працює та виконує свої обов'язки на посаді.

11 серпня в Апеляційному суді Житомирської області розглядається питання про направлення кримінального провадження з Червоноармійського районного суду до іншого суду Житомирської області для розгляду по суті у зв'язку з неможливістю призначити суддю для розгляду справи.

Апеляційний суд вирішує відмовити у задоволенні подання судді Червоноармійського районного суду Житомирської області та повернути матеріали справи до Червоноармійського районного суду для розгляду.

Вже 18 серпня Червоноармійський районний суд вважає за можливе призначити підготовче судове засідання на 22 серпня 2017 року.

Але 1 вересня 2017 року колегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Житомирської області розглядає нову заяву про самовідвід судді Гуц О.В. в цій справі та направляє справу на розгляд до Новоград-Волинського міськрайонного суду.

12 вересня в Новоград-Волинськмуо міськрайонному суді розглянули заяву про самовідвід судді Червоноармійського районного суду, яка відповідно до вимог закону повідомила про факт знайомства та спільного навчання у вищому навчальному закладі з захисником, однак слідчий суддя вважає, що вказані обставини не вказують на наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів у діяльності судді, а прокурор повідомив про відсутність сумнівів у упередженості судді з приводу вказаних обставин. Тому було ухвалено, що у задоволенні заяви судді про самовідвід відмовити.

Народні прикмети

4 липня відзначається день священномученика Терентія, єпископа Іконійського. У минулі часи помітили, якщо цей день спекотний, то грудень буде морозним. У цей час зацвітає липа.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ