IP: 54.173.214.227 Login - Register

У рамках оперативно-профілактичної операції «Мак-2014» працівники міліції продовжують заходи, спрямовані на виявлення незаконних посівів нарковмісних рослин. Як засвідчили результати відпрацювань, полісяни усе ще не повністю розуміють, яку небезпеку несе у собі така городина.

Так, у Червоноармійському районі в одному із сіл дільничні інспектори міліції застали господиню під час дбайливого оброблення грядок з маком.

Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості 500 і більше рослин чи конопель у кількості 50 і більше рослин караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років (ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України).

- Варто вкотре нагадати нашим співвітчизникам, що державою в рамках боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків визнано незаконними посіви нарковмісних рослин у приватних господарствах, - зауважив заступник начальника УМВС – начальник кримінальної міліції Юрій Крошко. – Слід усвідомлювати, що невинні, на перший погляд, кілька маківок з легкістю перетворюються на чергову дозу наркотику, яка може стати кроком у безодню для ще однієї молодої людини.

 
СЗГ УМВС України
в Житомирській області

Народні прикмети

25 січня вшановується пам’ять святої Тетяни. У народі цей день називали “Тетяна Водохресна”, “Бабин кут”. Якщо цього дня йшов сніг, то літо очікували дощове, якщо було морозно, ясно — літо обіцяло бути теплим, а рік — врожайним: “Якщо снігопад — влітку дощик частий”. А ось тепла заметіль на Тетяну і “гнилий вітер” (південний) були небажаними явищами, оскільки вказували на неврожай та засуху.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ