IP: 54.173.214.227 Login - Register

15 квітня, у прокуратурі області відбувся брифінг на тему: «Стан захисту прав дітей в області» за участю начальника відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області Діани Алхімової. Повідомляючи про результати роботи, вона зокрема зазначила наступну інформацію по району:

«У Червоноармійському районі, за відсутності контролю служби у справах дітей, упродовж кількох років не переоформлювалися права власності на однокімнатну квартиру та земельну ділянку, що належали померлим батькам дитини-сироти. Лише після втручання прокуратури судом визнано за дитиною право власності на нерухоме майно у порядку спадкування», - повідомила Діана Алхімова.

Підсумовуючи розмову, керівник відділу зауважила, що з початку року в області на захист житлових та майнових прав дітей прокурорами внесено 64 подання, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 22 посадовці органів державної влади та місцевого самоврядування, дітям відшкодовано 183 тис грн. Усього поновлено права понад 2 тис дітей.

За інформацією служби у справах дітей станом на 01.04.2014 року  на первинному обліку перебуває 88 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На даний час в районі функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу та 12 прийомних сімей, в яких виховується 37 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування . В лютому місяці 2014 року дитячий будинок сімейного типу Свнціцьких було поповнено ще двома дітьми, позбавленими батьківського піклування. Будинок сімейного типу та усі прийомні сім’ї перебувають під соціальним супроводом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Народні прикмети

25 січня вшановується пам’ять святої Тетяни. У народі цей день називали “Тетяна Водохресна”, “Бабин кут”. Якщо цього дня йшов сніг, то літо очікували дощове, якщо було морозно, ясно — літо обіцяло бути теплим, а рік — врожайним: “Якщо снігопад — влітку дощик частий”. А ось тепла заметіль на Тетяну і “гнилий вітер” (південний) були небажаними явищами, оскільки вказували на неврожай та засуху.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ