IP: 18.232.31.206 Login - Register

Для виконання заходів індивідуальних планів роботи із засудженими – підобліковими Пулинського районного сектору філії Центру пробації у Житомирській області запрошуються соціальні партнери. Одним з них є підрозділ обласного центру зайнятості.

17 травня 2021 року заступник начальника відділу надання соціальних послуг Пулинського підрозділу обласного центру зайнятості Людмила Лавренчук проінформувала суб’єктів пробації про види послуг, які надає центр зайнятості, зокрема про порядок реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу і безробітних.

Пулинський районний сектор філії Центру пробації у Житомирській області, повідомив, що присутніх ознайомили про ряд наявних вакансій в районі та в межах області. Особливий наголос зробили на тому, що працевлаштування обов’язково має бути офіційним та оформленим належним чином. Нелегальна трудова діяльність – це відповідальність перед законом як роботодавця, так і працівника.

 

Народні прикмети

2 лютого вшановується пам’ять преподобного Євтимія Великого. У народі цей день називали “Єфимкині заметілі”, які передбачали погоду найближчого часу. Якщо 2 лютого мете, то вся Масляна неділя буде заметільною. Якщо цей день похмурий, то варто очікувати пізніх заметілей. А якщо на Євтимія опівдні було сонце — на ранню весну.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ