IP: 52.23.219.12 Login - Register

З підобліковими Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області працювала представниця соціальної служби територіальної громади

15 лютого 2021 року фахівець із соціальної роботи Центру соціальних послуг Пулинської селищної ради Аліна Грибан провела із підобліковими Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області індивідуально-профілактичні бесіди на тему «Алкоголь вбиває – бережи себе!».

Відомо багато випадків вчинення правопорушень саме під впливом алкоголю. Зважаючи на це, фахівець соціальної служби говорила із суб’єктами пробації про шкідливість вживання алкоголю, його руйнівний вплив на людину.

Як розповіли в Пулинському районному секторі філії Центру пробації, наприкінці бесіди клієнти пробації погоджувалися з висновком, що алкоголь – це зло, ніяк не менше, ніж наркотики, будь-яка доза алкоголю негативно впливає на організм навіть при разовому вживання, а не тільки при хронічному алкоголізмі.

Співробітники пробації сподіваються, що отримана інформація спонукатиме їх підоблікових до ведення здорового способу життя без шкідливих звичок, зокрема, вживання алкоголю. Здоров’я – це, в першу чергу, спосіб життя людини.

Народні прикмети

Першого дня зими вшановується пам’ять святих Платона і Романа. У народі цей день називають зимовказівником, оскільки погода цього дня визначає погоду всієї зими. Якщо зранку тепло — відлига буде на початку зими, холод і хурделиця опівдні — такою бути середині зими, а якщо під вечір завиє, закрутить заметіль — то піде зима від нас неохоче, з погрозами.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ