IP: 52.23.219.12 Login - Register

Протягом 18-19 січня 2021 року працівники Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області спільно з фахівцем із соціальної роботи Пулинської селищної ради Аліною Грибан провели інформаційну годину на тему «Ми обираємо здоровий спосіб життя» із клієнтами пробації, в тому числі з неповнолітніми.

Мета такої роботи – пропагування здорового способу життя. Присутні отримали інформацію про вплив шкідливих звичок на організм людини та вчились визначати основні складові здорового способу життя. Клієнтами пробації наголошено, що основа здорового способу життя – це правильне харчування, фізична активність, відсутність шкідливих звичок. Крім того, усі вони отримали індивідуальні консультації. Наприкінці зустрічі фахівець порекомендувала її учасникам бережливо ставитися до свого здоров’я та усвідомлювати його цінність.

«Здоров’я – це в першу чергу спосіб життя людини, це той стиль, який людина вибирає для себе», – наголосила представниця Центру надання соціальних послуг.

Пулинський районний сектор філії Центру пробації
у Житомирській області

Народні прикмети

Першого дня зими вшановується пам’ять святих Платона і Романа. У народі цей день називають зимовказівником, оскільки погода цього дня визначає погоду всієї зими. Якщо зранку тепло — відлига буде на початку зими, холод і хурделиця опівдні — такою бути середині зими, а якщо під вечір завиє, закрутить заметіль — то піде зима від нас неохоче, з погрозами.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ