IP: 52.23.219.12 Login - Register

8 грудня 2020 року службою у справах дітей Пулинської селищної ради спільно із фахівцем Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області Світланою Бойко проведена профілактична робота з неповнолітнім клієнтом пробації за участі його законного представника.

Під час бесіди з неповнолітнім говорили про позитивну мотивацію, ставлення до навчання, стосунки з оточуючими, контроль над своїми вчинками, неприпустимість подальшої протиправної поведінки. Представниці служби у справах дітей провели анкетування, результати якого допоможуть їм у подальшій роботі із клієнтом пробації.

Із законним представником неповнолітнього проведено профілактичну бесіду стосовно належного виконання батьківських обов’язків та наслідків їх ігнорування.

В «Центрі пробації» розповіли, про ефективну співпрацю підрозділу пробації та міграційної служби у Пулинах. Так, на виконання індивідуального плану роботи із засудженим, розробленого на підставі проведеної оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення, співробітники Пулинського районного підрозділу пробації надали допомогу в оформленні та отриманні паспорта громадянина України клієнту пробації.

Наявність основного документа, що посвідчує особу, дасть змогу засудженому офіційно працевлаштуватися та ефективно вирішувати питання отримання соціальних послуг та побутового влаштування.

Народні прикмети

Першого дня зими вшановується пам’ять святих Платона і Романа. У народі цей день називають зимовказівником, оскільки погода цього дня визначає погоду всієї зими. Якщо зранку тепло — відлига буде на початку зими, холод і хурделиця опівдні — такою бути середині зими, а якщо під вечір завиє, закрутить заметіль — то піде зима від нас неохоче, з погрозами.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ