IP: 18.208.132.74 Login - Register

8 грудня 2020 року службою у справах дітей Пулинської селищної ради спільно із фахівцем Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області Світланою Бойко проведена профілактична робота з неповнолітнім клієнтом пробації за участі його законного представника.

Під час бесіди з неповнолітнім говорили про позитивну мотивацію, ставлення до навчання, стосунки з оточуючими, контроль над своїми вчинками, неприпустимість подальшої протиправної поведінки. Представниці служби у справах дітей провели анкетування, результати якого допоможуть їм у подальшій роботі із клієнтом пробації.

Із законним представником неповнолітнього проведено профілактичну бесіду стосовно належного виконання батьківських обов’язків та наслідків їх ігнорування.

В «Центрі пробації» розповіли, про ефективну співпрацю підрозділу пробації та міграційної служби у Пулинах. Так, на виконання індивідуального плану роботи із засудженим, розробленого на підставі проведеної оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення, співробітники Пулинського районного підрозділу пробації надали допомогу в оформленні та отриманні паспорта громадянина України клієнту пробації.

Наявність основного документа, що посвідчує особу, дасть змогу засудженому офіційно працевлаштуватися та ефективно вирішувати питання отримання соціальних послуг та побутового влаштування.

Народні прикмети

26 вересня вшановується пам'ять святого Корнилія сотника. До цього часу закінчується формування осінніх зграй граків. Наші пращури помітили: коли граки відлітають, уже можна чекати снігу. А якщо у цей день піде дощ, то погода найближчим часом буде похмурою.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ