IP: 18.208.132.74 Login - Register

Жителі села Новий Завод, Пулинського району Житомирської області звернулися до Державної екологічної інспекції Поліського округу, з інформацією про порушення вимог природоохоронного законодавства ТОВ «УТМР» в ході ведення мисливського господарства.

На підставі звернення Державною екологічною інспекцією України надано погодження на проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Українського товариства мисливців і рибалок» (далі ТОВ «УТМР»). Про заплановану перевірку державні інспектори повідомили бухгалтера товариства та власника товариства, тому, що директор не відповідав на телефонні дзвінки.

У встановлені направленням терміни державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу спільно з спеціалістом з питань запобігання корупції здійснено виїзд на позапланову перевірку за місцем реєстрації товариства, але керівника на робочому місці не виявлено і знову ж на телефонні дзвінки не відповідав. Тому інспектори викликали працівників поліції Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області з метою зафіксувати факт не допуску до перевірки. По прибуттю екіпажу поліції держінспекторами написано відповідну заяву. Після цього працівниками Інспекції здійснили виїзд у місце здійснення господарської діяльності — село Новий Завод, де присутні там єгеря повідомили проте, що їм нічого не відомо про даний захід. З метою фіксації факту не допуску Інспекторами знову ж викликано екіпаж поліції вже Пулинського відділу поліції.


Дане товариство вже не вперше не допускає державних інспекторів до перевірок чим систематично порушуються вимоги статті 11 ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

З метою притягнення винних посадових осіб до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, що передбачено ст. 188-5 КУпАП їх викликано до Інспекції. За систематичний не допуск держінспекторів до перевірок, Інспекцією готуються матеріали щодо тимчасової заборони використання Державного мисливського фонду, який наданий товариству у користування.

Народні прикмети

26 вересня вшановується пам'ять святого Корнилія сотника. До цього часу закінчується формування осінніх зграй граків. Наші пращури помітили: коли граки відлітають, уже можна чекати снігу. А якщо у цей день піде дощ, то погода найближчим часом буде похмурою.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ