IP: 18.232.31.255 Login - Register

Вжитими прокуратурою Червоноармійського району заходами реально виконано рішення суду та зареєстровано право власності дитини-сироти на житловий будинок вартістю понад 400 тис грн

Йдеться, зокрема, про те, що унаслідок бездіяльності служби у справах дітей райдержадміністрації за неповнолітньою сиротою упродовж трьох років не реєструвалося право власності на будинок, який дістався у спадок після смерті батьків.
За позовом прокуратури судом прийнято рішення про визнання за дитиною-сиротою права власності на житло та господарські будівлі, яке наразі реально виконано.
Прокуратурою надано правову допомогу в оформленні первинних документів, які були відсутні у спадкоємиці.
Окрім цього, як повідомлялося раніше, на вимогу прокуратури, за порушення прав неповнолітньої сироти, до відповідальності притягнуто службову особу служби у справах дітей райдержадміністрації.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Народні прикмети

31 травня вшановується пам'ять мученика Феодота Анкірського і семи дів-мучениць. Феодот лікував хворих, допомагав усім, хто потребував допомоги. У давні часи цей день був пов'язаний в основному з посівом льону. Наші пращури слідкували за тим, яке дерево у цей день лист розгорне. Якщо дуб перед ясеном лист пустить, значить літо буде сухим.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ