IP: 3.236.146.28 Login - Register

Згідно Перспективного плану в Пулинському районі має бути створена одна об`єднана територіальна громада – Пулинська з центром в смт. Пулини.

Протягом 2015 та 2016 рр. були спроби утворити одну громаду – єдину Пулинську ОТГ, але не вдалося. Були спроби утворити 2-3 громади, теж не вдалося.

 З початку 2017 року робота по добровільному об`єднанню територіальних громад відновилася. Ініціювали про об`єднання територіальних громад:

- Пулинська селищна рада

- Соколівська сільська рада

- Курненська сільська рада

- Мартинівська сільська рада

- Стрибізька сільська рада

В усіх сільських та селищній радах протягом лютого-березня 2017 року пройшли громадскі обговорення згідно отриманих пропозицій від ініціаторів об`єднання громад. Також в усіх сільських та селищній радах (всього 20) пройшли сесії рад. У 19 радах прийнято рішення про надання згоди на добровільне об`єднання територіальних громад, в т.ч.:

- в Пулинську ОТГ – Пулинська селищна, Очеретянська, Пулино-Гутська, Зеленополянська, Кошелівська, Івановицька, Ялинівська сільські ради

- в Соколівську ОТГ – Соколівська, Андріївська, Теньківська сільські ради

- в Курненську ОТГ – Курненська, Великолугівська, Тетірська сільські ради

- в Мартинівську ОТГ – Мартинівська, Новозаводська, В`юнківська, Бабичівська сільські ради

- в Стрибізьку ОТГ – Стрибізька і Старомайданська сільські ради

Лише 1 сільська рада (Павлівська) не надала згоди на об`єднання в жодну об`єднану територіальну громаду.

Усі сільські голови та Пулинський селищний голова, які ініціювали утворення об`єднаних територіальних громад, прийняли розпорядження про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об`єднання територіальних громад, які подані в обласну державну адміністрацію та обласну раду.

До 20 квітня 2017 року в громадах району відбудуться обговорення проектів рішень рад про добровільне об`єднання територіальних громад, підготовлених спільними робочими групами.

До 25 квітня 2017 р. відбудуться сесії сільських та селищної рад, на яких будуть схвалені проекти рішень, з урахуванням громадських обговорень.

12 квітня 2017 р. в залі засідань районної ради відбулося засідання районної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Пулинського району. Розглянуто клопотання від 4 сільських та Пулинської селищної рад щодо внесення змін до Перспективного плану формування територій Житомирської області, у зв`язку з об`єднанням територіальних громад відповідно поданих пропозицій.

Поіменним голосуванням було прийнято рішення утворити в районі 5 об`єднаних територіальних громад (Мартинівську з центром в с.Мартинівка, Стрибізьку з центром в с.Стрибіж, Курненську з центром в с.Курне, Соколівську з центром в с.Соколів та Пулинську з центром в смт. Пулини). У зв`язку з цим буде подано клопотання до облдержадміністрації та обласної ради про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Житомирської області, а саме замість 1 (Пулинської) утворити 4 сільських та 1 селищну ОТГ.

За інформацією райдержадміністрації

Народні прикмети

8 грудня вшановується пам’ять святого Климента, папи Римського. У народі цей день називається Климентовим: “У день святого Климента зима клин клином вибиває” — з цього часу настає пора сильних морозів: “Климент морозом у чоловіка сльозу гонить”. На Климента боялись побачити в поселеннях польових мишей, оскільки їх наближення до будинків вказувало на холодну зиму.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ