IP: 3.236.146.28 Login - Register

31 березня в Пулинському художньому музеї "Пулинські барви" відкрито виставку, яка приурочена подіям на сході країни "Хоробрі серця" та розповідає про наших земляків - бійців, що захищали і продовжують захищати цілісність країни на Сході України.

Серед експонатів – фотоматеріали, які були зроблені бійцями та волонтерами в зоні АТО, привезені з зони бойових дій предмети, державний прапор з підписами бійців АТО. Мета виставки – показати та розповісти дітям і молоді про російську збройну агресію на сході України та її новітніх героїв – як живих так і полеглих військових.

Події, які відбуваються на сході, ще не історія - це відбувається в державі зараз ... про це присутні учасники АТО, волонтери розповіли присутнім на відкритті виставки.

Народні прикмети

8 грудня вшановується пам’ять святого Климента, папи Римського. У народі цей день називається Климентовим: “У день святого Климента зима клин клином вибиває” — з цього часу настає пора сильних морозів: “Климент морозом у чоловіка сльозу гонить”. На Климента боялись побачити в поселеннях польових мишей, оскільки їх наближення до будинків вказувало на холодну зиму.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ