IP: 3.236.146.28 Login - Register

17 серпня 2022 року Житомирською районною радою було організовано захід, у ході якого були вручені державні нагороди рідним та близьким загиблих військовослужбовців під час російської агресії.

Для виконання заходів індивідуальних планів роботи із засудженими – підобліковими Пулинського районного сектору філії Центру пробації у Житомирській області запрошуються соціальні партнери. Одним з них є підрозділ обласного центру зайнятості.

22 березня 2021 року з підобліковими Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області поспілкувалась фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Пулинської селищної ради Аліна Грибан. Фахівець в індивідуальному порядку говорила з клієнтами пробації про профілактику туберкульозу.

Відповідно до наказу Генерального прокурора від 17.02.2021, Бердичівська, Житомирська, Коростенська, Коростишівська та Новоград-Волинська місцеві прокуратури припинили свою діяльність шляхом реорганізації. Разом з тим створено такі окружні прокуратури: Бердичівську, Житомирську, Коростенську, Коростишівську, Новоград-Волинську та Чуднівську окружні прокуратури.

З підобліковими Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області працювала представниця соціальної служби територіальної громади

Пулинський районний сектор філії Центру пробації повідомляє, що з їх підобліковими працював представник бюро правової допомоги.

Протягом 18-19 січня 2021 року працівники Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області спільно з фахівцем із соціальної роботи Пулинської селищної ради Аліною Грибан провели інформаційну годину на тему «Ми обираємо здоровий спосіб життя» із клієнтами пробації, в тому числі з неповнолітніми.

8 грудня 2020 року службою у справах дітей Пулинської селищної ради спільно із фахівцем Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області Світланою Бойко проведена профілактична робота з неповнолітнім клієнтом пробації за участі його законного представника.

Народні прикмети

8 грудня вшановується пам’ять святого Климента, папи Римського. У народі цей день називається Климентовим: “У день святого Климента зима клин клином вибиває” — з цього часу настає пора сильних морозів: “Климент морозом у чоловіка сльозу гонить”. На Климента боялись побачити в поселеннях польових мишей, оскільки їх наближення до будинків вказувало на холодну зиму.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ