IP: 34.232.63.94 Login - Register

Один із найкращих і найкорисніших призів за думкою редакції газети “Суботи” знайшов першого власника – Віктора Петровича Грибана, жителя с. Пулино-Гута Пулинського району.

 Рішенням сесії Пулинської селищної ради від 16.02.2023 року перейменовано вулиці, провулки в населених пунктах Пулинської селищної територіальної громади.

17 серпня 2022 року Житомирською районною радою було організовано захід, у ході якого були вручені державні нагороди рідним та близьким загиблих військовослужбовців під час російської агресії.

Для виконання заходів індивідуальних планів роботи із засудженими – підобліковими Пулинського районного сектору філії Центру пробації у Житомирській області запрошуються соціальні партнери. Одним з них є підрозділ обласного центру зайнятості.

22 березня 2021 року з підобліковими Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області поспілкувалась фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Пулинської селищної ради Аліна Грибан. Фахівець в індивідуальному порядку говорила з клієнтами пробації про профілактику туберкульозу.

Відповідно до наказу Генерального прокурора від 17.02.2021, Бердичівська, Житомирська, Коростенська, Коростишівська та Новоград-Волинська місцеві прокуратури припинили свою діяльність шляхом реорганізації. Разом з тим створено такі окружні прокуратури: Бердичівську, Житомирську, Коростенську, Коростишівську, Новоград-Волинську та Чуднівську окружні прокуратури.

З підобліковими Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області працювала представниця соціальної служби територіальної громади

Пулинський районний сектор філії Центру пробації повідомляє, що з їх підобліковими працював представник бюро правової допомоги.

Народні прикмети

22 березня відзначається день пам'яті 40 мучеників, у Севастійському озері замучених. Це друга зустріч весни (перша на Масляну). Якщо плиска прилетіла, то річка через 12 днів скресне; приліт жайворонка передвіщав тепло; зяблик - холод.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ