IP: 18.232.51.69 Login - Register

7 травня о 22:30 на пункт зв’язку 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Червоноармійськ надійшло повідомлення про пожежу у господарчій будівлі в селі Івановичі. Про загоряння повідомив господар.

По прибуттю рятувальників до місця займання було встановлено, що вогнем охоплено сарай. Поряд із ним знаходився житловий будинок. Тож полум’я могло будь-якої хвилини охопити і його.

Вогнеборці дуже швидко впоралися із вогнем. Вже через 13 хвилин після прибуття до місця пожежі рятувальники, о 22:54, зупинили розповсюдження вогню. Остаточна ліквідація відбулася о 00:55.

У ДСНС у Житомирській області

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять преподобного Никона, ігумена Києво-Печерського монастиря. У народі Никон вважається покровителем гри в шашки. У цей день зяблик прилітає. Птахи були носіями різних прикмет, у тому числі і погодних, тому, у давнину, як тільки птахи повертались з теплих країв, селяни зазивали їх на ганок, годували крихтами хлібу, зернятками, насінням льону. Наші пращури помітили: якщо перелітні птахи летять дружними зграями, весна хорошою буде.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ