IP: 18.232.51.69 Login - Register

14 квітня о 12:50 на пункт зв’язку 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Червоноармійськ надійшло повідомлення від жительки районного центру про те, що у каналізацію провалився її кінь.

Коли рятувальники прибули на місце виклику, то побачили, що кінь провалився в каналізацію повністю. Над поверхнею виглядала тільки його голова. Спочатку було прийняте рішення вилучати тварину за допомогою спецтехніки вогнеборців, однак бійці ДСНС побоювалися, що тварина може отримати травми або загинути. Тож за допомогою звернулися до Червоноармійського РЕМ. Тільки завдяки співпраці рятувальників та енергетиків вдалося врятувати коня.


Як з’ясувалося згодом, господарка вирішила випустити тварину погуляти. Гарцюючи подвір’ям, кінь і провалився у каналізацію.  

У ДСНС у Житомирській області

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять преподобного Никона, ігумена Києво-Печерського монастиря. У народі Никон вважається покровителем гри в шашки. У цей день зяблик прилітає. Птахи були носіями різних прикмет, у тому числі і погодних, тому, у давнину, як тільки птахи повертались з теплих країв, селяни зазивали їх на ганок, годували крихтами хлібу, зернятками, насінням льону. Наші пращури помітили: якщо перелітні птахи летять дружними зграями, весна хорошою буде.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ