IP: 3.234.211.61 Login - Register

У період з 17 по 23 травня житомирські правоохоронці допомогли встановити місцеперебування 10 юнаків і дівчат. У переважній більшості випадків підлітки «не поспішали» додому через розваги із друзями, серед інших причин – непорозуміння з батьками або потяг до подорожування.

На щастя, місцеперебування усіх дітей встановлено упродовж першої доби пошуків. Нічого лихого з юними мандрівниками не сталось. У їх родинах нині працюють ювенальні поліцейські.

Подробиці зникнення неповнолітніх розповіли 24 травня в пресслужбі ГУНП в Житомирській області, так 14-річний житель селища Пулин не повернувся додому після навчання. З’ясувавши, що того дня він ще й прогуляв школу, батьки надвечір звернулись за допомогою правоохоронців. Хлопчик раніше уже тікав з дому, вирушаючи у мандрівки, з яких його повертали поліцейські. От і цього разу уранці правоохоронці помітили розшукуваного на дорозі. Він ішов узбіччям у напрямку обласного центру.

«Наразі ці та інші розшукані упродовж тижня діти знаходяться під наглядом дорослих членів їх родин. У сім’ях працюють ювенальні поліцейські», - зазначили в поліції.

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам'ять преподобного Євфимія Нового, Солунського. Наші пращури помітили, з якого числа у жовтні піде сніг, з того числа весна відкриється у квітні. І ще приказували: "Єфимій холодом коріння трав й дерев із землею смикає, всяку комаху в тьмяній траві укриває, сон навіває". «Як зачнеться на Єфимку моква, то аж до морозів».

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ