13 квітня група піротехнічних робіт Управління ДСНС у Житомирській області знищила два вибухонебезпечні предмети часів минулих війн. Обидві знахідки виявлено на території Пулинського району.

 

Перший виклик до Служби порятунку «101» надійшов із с. Слобідка. Під час земляних робіт на власній присадибній ділянці селяни відкопали підозрілий предмет. Фахівці ДСНС ідентифікували його як артилерійський снаряд калібром 120 мм часів минулих війн.

Подібний випадок зафіксовано поблизу с. Молодіжне. Там під час земляних робіт на стадіоні чоловіки викопали трактором мінометну міну калібром 50 мм часів минулих війн.

Нагадуємо: при виявленні невідомих залізних предметів, схожих на боєприпаси, в жодному разі не торкайтеся їх, а звертайтеся за номерами екстрених служб «101» або «102».

Народні прикмети

У цей день відзначається перенесення із Єрусалиму до Константинополя мощів первомученика Стефана (Степана). Степан вважається покровителем коней. Наші пращури помітили, яка погода на Степана - такий і вересень буде. А по тому, які дні 15-19 серпня, визначали погоду на вересень-січень.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ