13 квітня група піротехнічних робіт Управління ДСНС у Житомирській області знищила два вибухонебезпечні предмети часів минулих війн. Обидві знахідки виявлено на території Пулинського району.

 

Перший виклик до Служби порятунку «101» надійшов із с. Слобідка. Під час земляних робіт на власній присадибній ділянці селяни відкопали підозрілий предмет. Фахівці ДСНС ідентифікували його як артилерійський снаряд калібром 120 мм часів минулих війн.

Подібний випадок зафіксовано поблизу с. Молодіжне. Там під час земляних робіт на стадіоні чоловіки викопали трактором мінометну міну калібром 50 мм часів минулих війн.

Нагадуємо: при виявленні невідомих залізних предметів, схожих на боєприпаси, в жодному разі не торкайтеся їх, а звертайтеся за номерами екстрених служб «101» або «102».

Народні прикмети

30 жовтня вшановується пам'ять святого пророка Осії, який мав дар звіщати про лиха. У цей час закінчувався літній шлях і починався зимовий: "На Осії колесо з віссю прощається, бо віз у заслінок поліз, а сани ще не зніс" – віз у сарай ставили, сани на світ витягували. А погоду передвіщали за зозулею: якщо вона кує на сухому дереві, то невдовзі буде мороз.

ПОГОДА

Погода
 
Пулини
 

вологість:

тиск:

вітер:

 

ОГОЛОШЕННЯ