1 квітня о 14:00 по лінії «101» від сільського голови надійшло повідомлення про пожежу у с. Шереметів Пулинського району.

На місці події представники ДСНС встановили, що внаслідок спалювання сухої рослинності загоряння поширилось на два поруч розташовані домоволодіння, де вже повністю горіли господарча споруда та житловий будинок. Існувала загроза перекидання полум’я на сарай з одного із зазначених домогосподарств та оселю ще одних сусідів. В першу чергу рятувальники спрямували свої дії на захист від вогню останніх двох будівель.

Вже за пів години пожежу локалізували. Ліквідація відбулася о 17:30. Упродовж всього процесу гасіння вогнеборцям довелося здійснити 3 дозаправки водою з водойми, що була на відстані 1,5 км. Внаслідок пожежі вогнем знищено житловий будинок та господарчу споруду.

 

 

Народні прикмети

У цей день відзначається перенесення із Єрусалиму до Константинополя мощів первомученика Стефана (Степана). Степан вважається покровителем коней. Наші пращури помітили, яка погода на Степана - такий і вересень буде. А по тому, які дні 15-19 серпня, визначали погоду на вересень-січень.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ