1 квітня о 14:00 по лінії «101» від сільського голови надійшло повідомлення про пожежу у с. Шереметів Пулинського району.

На місці події представники ДСНС встановили, що внаслідок спалювання сухої рослинності загоряння поширилось на два поруч розташовані домоволодіння, де вже повністю горіли господарча споруда та житловий будинок. Існувала загроза перекидання полум’я на сарай з одного із зазначених домогосподарств та оселю ще одних сусідів. В першу чергу рятувальники спрямували свої дії на захист від вогню останніх двох будівель.

Вже за пів години пожежу локалізували. Ліквідація відбулася о 17:30. Упродовж всього процесу гасіння вогнеборцям довелося здійснити 3 дозаправки водою з водойми, що була на відстані 1,5 км. Внаслідок пожежі вогнем знищено житловий будинок та господарчу споруду.

 

 

Народні прикмети

30 жовтня вшановується пам'ять святого пророка Осії, який мав дар звіщати про лиха. У цей час закінчувався літній шлях і починався зимовий: "На Осії колесо з віссю прощається, бо віз у заслінок поліз, а сани ще не зніс" – віз у сарай ставили, сани на світ витягували. А погоду передвіщали за зозулею: якщо вона кує на сухому дереві, то невдовзі буде мороз.

ПОГОДА

Погода
 
Пулини
 

вологість:

тиск:

вітер:

 

ОГОЛОШЕННЯ