1 квітня о 14:00 по лінії «101» від сільського голови надійшло повідомлення про пожежу у с. Шереметів Пулинського району.

На місці події представники ДСНС встановили, що внаслідок спалювання сухої рослинності загоряння поширилось на два поруч розташовані домоволодіння, де вже повністю горіли господарча споруда та житловий будинок. Існувала загроза перекидання полум’я на сарай з одного із зазначених домогосподарств та оселю ще одних сусідів. В першу чергу рятувальники спрямували свої дії на захист від вогню останніх двох будівель.

Вже за пів години пожежу локалізували. Ліквідація відбулася о 17:30. Упродовж всього процесу гасіння вогнеборцям довелося здійснити 3 дозаправки водою з водойми, що була на відстані 1,5 км. Внаслідок пожежі вогнем знищено житловий будинок та господарчу споруду.

 

 

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять святого Полієвкта. У народі про цей період січня говорили так: “Росте день у січні — росте і холод”, що вказувало на наближення лютого, який вважався найхолоднішим місяцем зими. Спостерігали наші пращури цього дня за домашніми тваринами: якщо вони, випущені у двір, намагатимуться повернутися до хліву — бути незабаром снігу та холоду.

ПОГОДА

UKR.NET - найсвіжіші новини

ОГОЛОШЕННЯ