IP: 3.226.243.36 Login - Register

10 квітня 2019 року рятувальники 27 ДПРЧ смт Пулини ліквідували масштабну пожежу в с. В’язовець. Повідомлення про загоряння господарської будівлі надійшло 13:19. По прибуттю до місця пожежі, рятувальниками було встановлено, що горить господарська будівля, піднавіс, який з’єднує господарську будівлю і житловий будинок та дах житлового будинку. Зважаючи на значну площу пожежі, було прийнято рішення викликати на допомогу ще одне відділення 27 ДПРЧ смт Пулини.

Як повідомив, провідний інспектор Пулинського районного сектору Управління ДСНС Загурський Роман "Таке швидке пожирання полум’я спричинено розміщенням цих будівель під одним дахом. Після знеструмлення домогосподарства рятувальники приступили до гасіння пожежі. Після цього в одній із кімнат господарської будівлі роз герметизувався балон зі стисненим газом, чим спричинив невеликий вибух. Після чого селяни повідомили, що в господарській будівлі є ще два балони з стисненим газом. Рятувальники ліквідували пожежу о 17:24 того ж дня. Загалом до гасіння пожежі було залучені 4 працівники 27 ДПРЧ смт Пулини, 2 одиниці пожежної техніки та подано 2 пожежні стволи. Варто зазначити, що селяни також не стояли осторонь і допомагали гасити пожежу."


Власниця будинку розповіла, що на передодні палила плиту в одній із кімнат господарської будівлі. Коли вогонь погас вона пішла з дому. При огляді місця пожежі виявлено прогарини між цеглою димоходу печі, який прокладений на горищі.

Ймовірна причина виникнення пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

Пулинський районний сектор Управління ДСНС

Народні прикмети

31 березня вшановується пам'ять святителя Кирила, архієпископа Єрусалимського. У народі святителя називали Кирило - "дери полоз", тому що з цього часу дороги псувались. Якщо до цього дня прилітало багато лебедів, весна буде теплою. З цього дня розпочинаються ранні грози, раннє квітування кульбаби. Якщо на схилах пагорбів з'являються перші квіти кульбаби, значить початок квітня буде теплим.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ