IP: 3.233.221.149 Login - Register

Страшна аварія сталася поблизу с. Кошелівка Пулинського району. 17.03.2019 року о 17:39 на пункт зв’язку 27 державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про ДТП і необхідність надання допомоги по вилученню потерпілого з пошкодженого автомобіля.

 О 17:52 чергове відділення прибуло до місця виклику. Було встановлено, що легковий автомобіль МАЗДА з іноземною реєстрацією здійснив зіткнення з деревом на узбіччі дороги. Водій 1991 року народження загинув на місці.

А на передньому пасажирському сидінні знаходиться затиснутий уламками автомобіля пасажир 1995 року народження. З допомогою шансевого інструменту, бензорізу та гідравлічних ножиць, потерпілого було вилучено з автомобіля. Працівники швидкої медичної допомоги доправили потерпілого в лікарню в смт Пулини.

Пулинський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області

Народні прикмети

24 лютого відзначається день пам’яті святого Власія Севастійського. До Власія були морози: різдвяні, водохресні, афанасієві, тимофіївські, миколині. Але власієві вважалися найміцнішими, і останніми. У народі говорили: “Проллє Власій олії на дорогу — зимі час забирати ноги”, тому що цього дня часто бували відлиги.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ