IP: 54.166.228.35 Login - Register

В неділю, 9 липня, о 16 год. 56 хв. на пункт зв’язку 27 ДПРЧ смт Пулини надійшло повідомлення телефоном від жителя с. Неборівка, про пожежу сінника по сусідству з його домогосподарством.

До місця виклику направлено відділення чергового караулу. По прибутті до місця пожежі встановлено, що вогнем охоплено сіновал на площі 60 м.кв., сіновал розмірами 10х6м, дерев’яний, критий шифером, була загроза перекидання полум’я на поруч розташовані на відстані одного-двох метрів господарського та житлового будинку.

За чотири години командою рятувальників в складі трьох осіб пожежу ліквідовано. Внаслідок пожежі вогнем знищено дах та стіни сінника та близько 2 тонн свіжоскошеного сіна. Пожежниками вдалося врятувати – близько 2 тонн сіна та поруч стоячі будівлі.

Перевірку за фактом пожежі здійснює відділення національної поліції.

Народні прикмети

20 липня відзначається день пам'яті преподобної Євдокії, княгині Московської. У народі цей день називали Явдоха Сіногнійка, оскільки наставав час затяжних дощів, що, у свою чергу, псувало сіно. Наші пращури наставляли: "Згребеш сіно до купи, так і не страшись хмари". Наші пращури помітили, яка Явдоха Сіногнійка, такий буде і листопад.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено