IP: 54.81.166.196 Login - Register

Багато сіл Пулинського району розсікає навпіл автотраса Київ - Чоп, в тому числі і Улашанівка. Тому мешканцям «розсіченого» села буває не дуже просто потрапити з однієї його половинки в іншу. Це пов'язано зі смертельним ризиком, оскільки водії навіть перед пішохідним переходом рідко знижують швидкість.

Як повідомлялось раніш на Чортолісах.zt.ua - Микола зі своєю цивільною дружиною Катериною їхав додому на возі з сільського кладовища, де вони упорядковували могилки рідних. Було вже більше 9-ї вечора, темно. Щоб потрапити з міжнародної автотраси на сільську вулицю, потрібно було спочатку виконати дуже непростий маневр для коня - розворот. Маневр не вдався.

Як повідомляють у відділі комунікації Головного управління національної поліції в Житомирській області, можливо, кінь при розвороті налякався світла фар, він зупинився і рушив у зворотному напрямку. Тут з ним і зіткнувся чорний «мерседес» під керуванням жителя Кривого Рогу, який рухався в бік Києва.

Водій автомобіля зупинився, почав надавати першу допомогу пасажирці підводи 65-річній Катерині. А тим часом її чоловік Микола, чи то перебуваючи в стані шоку, чи то в розгубленості почав ходити по проїжджій частині, збираючи те, що випало з воза. Він вийшов на зустрічну смугу, і тут - хлоп! - в нього врізався джип під керуванням жителя Ужгорода. Це зіткнення стало смертельним для Миколи.

Катерину з геморагічним забоєм головного мозку доставили в Пулинську райлікарню. Як повідомив завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Володимир Корзун, тут хворій надали необхідну допомогу і направили в Житомир, в обласну лікарню для обстеження на магнітно-резонансному томографі. Після обстеження Катерину поклали у відділення нейрохірургії обласної лікарні.

З родичів загиблого в Улашанівці вдалося знайти його молодшу сестру Катерину. Вона ще не могла прийти до тями від пережитого горя. «Ми разом упорядковували могилки рідних, - розповідає згорьована жінка, - адже кожен пішов у своїх справах. І раптом - таке горе ...

Як пояснив чоловік Катерини - Валентин зі слів самого водія «Мерседеса», той їхав у бік Києва. Кінну повозку бачив добре. Але назустріч рухалися фури з яскравими фарами. Кінь, ймовірно, злякалася, сіпнулася назад і зіткнулася з його «Мерседесом». На місця аварії одразу зупинився ще один автомобіль. Його водій виявився лікарем і надавав допомогу постраждалим до приїзду карети швидкої допомоги. Водій «Мерседеса», житель Кривого Рогу Микола. Вийшов з автомобіля, допоміг Миколі, який не отримав серйозних травм, покласти травмовану Катерину у віз, і тут в «Мерседес» врізалась «Волга». Поки власник «Мерседеса» розбирався з власником «Волги», Микола пішов чогось на зустрічну смугу руху і опинився під колесами джипа, яким керував 30-річний чоловік з Ужгорода.

Ось така сумна, безглузда історія сталася на автотрасі Київ-Чоп ввечері 20 квітня.

"Субота"

Народні прикмети

20 квітня відзначається день пам'яті святого мученика Руфина, диякона і діви Акиліни і з ними 200 воїнів. Якщо на Акулину дощ, то ярові будуть погані, а калина вродиться хорошою. З цього часу з'являються перші гриби - сморчки. Наші пращури на Акиліну спостерігали за небом: якщо на ньому було багато зірок - це обіцяло хороший врожай грибів і ягід.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено