IP: 34.204.179.0 Login - Register
 alt=

В черговий раз В.М.Литвин відвідав наш район. Під час спілкування з людьми на окрузі домінували дві теми: безпека і здоров’я мобілізованих чоловіків, прохання й вимоги повернути їх додому і вибори президента.  Ці теми тісно взаємопов’язані.


 На нашому округу №66, розташовані 30-та бригада, інженерний полк та інші частини, які зараз дислокуються на сході та півдні України, перебуваючи фактично в зоні бойових дій. Відповідно з округу мобілізовано дуже багато людей. Сім’ї й рідні у постійній тривозі, бояться читати повідомлення про бої та зіткнення, вимагають повернення чоловіків та батьків додому.
Переконаний: з такими підходами і з такими результатами АТО потрібно рішуче закінчувати. Це має розуміти і відповідно діяти новий президент, який, нагадаю, є головнокомандувачем.
Зі свого боку, за словами В.М. Литвина, він намагаюся усіляко підтримувати сім’ї військовослужбовців, їх дітей. - Хоча, які гроші можуть компенсувати смерть чоловіків (з округу вже загинуло двоє), - зазначив Володими Михайлович
Підчас поїздки, народний депутат вручив гранти 70-ти дітям  Червоноармійського та Новоград-Волинського районів. Їх же отримали ряд дитячих колективів.


У с.Сколобів (Червоноармійський р-н) відкрив дитячий майданчик, встановлений згідно соціальної угоди благодійним фондом «Майбутнє Полісся» та відвідав дитячий навчальний заклад. Сколобівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст., передав книжки для шкільної бібліотеки та оглянув комп'ютерний клас, який був облаштований за мого сприяння. Школа і дитячий садок також відремонтовані за мого сприяння.
</p

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святого Євстигнія. У минулі часи на Євстигнія їли сиру цибулю з хлібом, сіллю і квасом, від чого були здоровими. А у кімнатах розвішували зв'язки цибулі - щоб повітря очищалось. У давнину у цей день визначали погоду на грудень: "Який Євстигній - такий і грудень".

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено