IP: 34.204.179.0 Login - Register

«Вибачте, що я вриваюсь у Ваше життя … » таке звернення від Юлії Тимошенко прийшло до жінки, яка померла три роки тому. – зі сльозами на очах розповідає мати померлої.

«Такий же лист приходив і на минулі вибори у 2012 році, я їх просила щоб зробили зміни ...» — жаліється мати.
Який цинізм - тривожити рани на серці матері своїми агітаційними листами і розповідати померлим про події в Україні і пояснювати хто має очолити країну.
Хто винен? Зрозуміло що люди в штабі БЮТ в столиці не в курсі хто помер, а хто ще живий в нашому районі, а також зрозуміло що списки ймовірних прихильників складалися в районному штабі політичної сили. Складається враження, що місцевим політичним керманичам важлива лише кількість виборців, а не якість списків. Місцеві партійні бонзи підходять до виборчої кампанії фундаментально. Заради своєї вигоди вони не гребують нічим. Їм, як і їхньому вождю, байдуже до людських почуттів, байдуже до сліз матері, якій знову роз’ятрили криваву рану у душі.

 

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святого Євстигнія. У минулі часи на Євстигнія їли сиру цибулю з хлібом, сіллю і квасом, від чого були здоровими. А у кімнатах розвішували зв'язки цибулі - щоб повітря очищалось. У давнину у цей день визначали погоду на грудень: "Який Євстигній - такий і грудень".

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено