IP: 18.206.175.155 Login - Register

13 квітня відбулася п’ята сесія Червоноармійської районної ради. На початку сесії перед тим як взятись до розгляду питань порядку денного, які були винесені на сесію, депутатами, було оголошено декілька заяв та звернень.

Так депутатом Карпінським С.Й. було зачитаний лист з проханням від сім'ї лікарів Гомонюк, які працюють в районній лікарні хірургом і анестезіологом, про допомогу їм з придбанням житла. В залі прозвучали схвальні відгуки, тому депутати та голова райдержадміністрації взяли до відома цю інформацію. Інше питання яке підняв Карпінський С.Й. за зверненням своїх виборців, це перенесення пам'ятного знаку Чорнобильської трагедії від будинку культури на територію біля приміщення пошти, за його словами це питання піднімається вже давно і прийшла пора його вирішити.

Депутат Халімовський О.В. закликав створити комісію та перевірити на професійну придатність завідуючу дитячим відділенням Червоноармійської лікарні та перебування її на займаній посаді. До таких радикальних дій за його словами його підштовхнуло те, що нещодавно йому особисто прийшлося зіштовхнутися з невідповідальним відношенням до лікування дітей в районній лікарні. Він розповів, що як вже пізніше йому стало відомо, що існують непоодинокі такі випадки коли дітей відправляють в обласну лікарню з діагнозом передозуванням антибіотиками або неправильними діагнозами.

Депутат Петренко А.Й. звернула увагу депутатів на таку проблему в районі, як відсутність місць відпочинку на природі для жителів району.

Начальник поліції Лисюк В.С. довів до відома депутатів, що оперативна обстановка в районі має тенденцію погіршуватись, на його погляд одним із чинників з чим це пов'язане є так званий "закон Савченко" згідно з яким зараз достроково звільнено багато засуджених. Як повідомив начальник поліції в районі в цьому році вже зареєстровано два вбивства, кількість тяжких злочинів збільшилась втричі в порівняні з минулим роком.

Також на сесію було винесено велика кількість програм, що стосуються життя району, після обговорення їх депутатами вони були затверджені.

Серед прийнятих депутатами рішень на сесії, після тривалого обговорення, було прийняте рішення про вихід районної ради зі складу співзасновників районної газети "Вісті".

Народні прикмети

21 лютого відзначається день пам’яті пророка Захарії Серповидця, великомученика Теодора (Феодора) Стратилата. Якщо вночі прогриміло, можна було розраховувати на багатий урожай, великий приплід у тварин та часті дощі влітку. Наші пращури також підмітили, чим холодніша остання неділя лютого, тим теплішим буде березень.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено