IP: 3.209.10.183 Login - Register
 alt=

6 травня голова облдержадміністрації Сидір Кізін представив громаді Червоноармійського району нового керівника райдержадміністрації – Фесенка Леоніда Віталійовича.

Привітавши нового очільника району, Сидір Васильович коротко поінформував присутніх про основні завдання, які делеговані органам влади на місцях. Найголовніше із них – повернути довіру людей до влади."Якщо ви не сприймаєтесь громадою, якщо про вас є інформація, що ваші руки замарені корупцією то йдіть самі, не чекайте коли вас викличе голова райдержадміністрації чи коли вас визвуть в правоохоронні органи", - звернувся голова обласної адміністрації до керівників установ. А звертаючись до людей, С.В.Кізін зазначив: "Якщо є такі випадки, чи є такі чиновники, що себе не так ведуть, чи є правоохоронці, що прикривають злочинність, чи кришують якісь злочинні схеми - не мовчіть давайте цю інформацію нам".
Новопризначений голова РДА подякував за виявлену довіру і в свою чергу звернувся з проханням до представників всіх партій і рухів району, збавить політичний пил, для того щоб втримати мир і спокій в районі.
На завершення візиту головному лікарю було вручено документи і ключі від нового реанімобіля. "Автомобіль французької марки "Peugeot" обладнений всім необхідним, для того щоб прямо в автомобілі робити все для надання першої медичної допомоги та для того щоб врятувати життя жителям району", - зазначив голова Житомирської облдержадміністрації Сидір Кізін.

Голова обласної адміністрації також повідомив, що в області створюються батальйони територіальної оборони і закликав молодих людей записуватись до них для оборони нашої держави від ворога.

 

Народні прикмети

28 березня вшановується пам'ять мучеників Агапія, Пуплія та ін. Погоду цього дня передвіщають вода і птахи. У давнину помітили: якщо весняна вода тече повільно, то рік очікується важким. Якщо ж у цей день прилітають чайки, то можна чекати тепла. У наших пращурів був такий звичай: якщо цієї ночі почуєш, як виє собака, слід повернути подушку, щоб сон був хорошим.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ