IP: 3.209.10.183 Login - Register

Пленарному засіданню передували засідання президії та постійних комісій районної ради, на яких депутати обговорили та попередньо погодили проекти рішень по питаннях, що виносилися на розгляд сесії.

В ході пленарного засідання сесії депутати підняли питання про проблему, пов’язану зі зниженням закупівельних цін на молоко, що закуповується в населення району. Було прийнято рішення направити звернення до Кабінету Міністрів України, Антимонопольного Комітету України щодо встановлення мінімальних закупівельних цін на молоко, що закуповується в населення не нижче 3,20 грн. за літр. Таке звернення буде направлене всім районним  радам області та обласній раді з пропозицією підтримати його і підняти це питання перед Кабінетом Міністрів України.

В ході пленарного засідання сесії депутати заслухали та обговорили звіт  районної державної адміністрації про виконання Програми економічного та соціального розвитку Червоноармійського району на 2013 рік та делегованих районною радою повноважень, з яким виступив в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Муха М.С.

Заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації Сак Л.І. поінформувала присутніх про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року та  запропонувала внести зміни до районного бюджету на 2014 рік, про що депутатами прийнято відповідне рішення.

На розгляд сесії виносилися питання  про районну програму запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру і ліквідації їх наслідків  на 2014 - 2015 роки, про  затвердження районної програму надання фінансової підтримки хворим нефрологічного профілю на 2014-2015 роки, про внесення змін та доповнень до  Програми «Питна вода  Червоноармійського району» на 2007-2020 роки, про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянка, яка надається в оренду гр. Дривицькій Л.М.., а також питання комунальної власності. По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.

Депутати також своїм рішенням внесли зміни до складу постійних комісій районної ради.

За інформацією офіційного сайту районної ради та райдержадміністрації

Народні прикмети

28 березня вшановується пам'ять мучеників Агапія, Пуплія та ін. Погоду цього дня передвіщають вода і птахи. У давнину помітили: якщо весняна вода тече повільно, то рік очікується важким. Якщо ж у цей день прилітають чайки, то можна чекати тепла. У наших пращурів був такий звичай: якщо цієї ночі почуєш, як виє собака, слід повернути подушку, щоб сон був хорошим.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ