IP: 3.214.224.224 Login - Register

29 січня відбулася 26 сесія Пулинської районної ради. Під час засідання депутати розглянули ряд питань, зокрема підтримали звернення до Кабінету Міністрів про скасування постанови НКРЕКП № 2080 від 07.10.2019 року якою було введено плату за доставку газу. Звернутись до Кабінету Міністрів запропонувала депутат районної ради Петренко А., яку підтримали жителі селища, що були присутні в залі.

На сесії депутати заслухали звіт про результати діяльності Новоград-Волинської місцевої прокуратури на території Пулинського району. Депутат Галущинський В. підняв питання щодо екологічної ситуації навколо села Улашанівка, яка склалася через вивіз львівського сміття, на що було повідомлено що з цього питання прокуратурою вже відкрите кримінальне провадження.

Пулинською регіональною спілкою ветеранів АТО було нагороджено матір загиблого в АТО військовослужбовця Ковнацьку Світлану відзнакою "Українська берегиня", медалями Богдана Хмельницького нагороджено учасників АТО Зарицького В., Ярового С. та Висоцького А. та відзнакою "Волонтер України" нагороджено Адамовича В.

Депутат обласної ради Собко Т. повідомив присутніх, проте що на днях у Києві в Міністерстві розвитку громад та територій, пройшли додаткові консультації зі створення перспективних планів формування громад Житомирщини під час яких було прийнято рішення пропонувати об'єднання Мартинівської ОТГ та Пулинської ОТГ з центром у Пулинах, а також об'єднання Соколівської громади з Курненською громадою з центром в Курному.

Народні прикмети

18 лютого відзначається день пам’яті святої Агафії. Її також називали “поминальницею”, тому що цього дня було прийнято згадувати пращурів. Ще цю святу величали Корівницею, оскільки вона “корів оберігає від хвороб”. Наші пращури помітили, якщо цього дня мороз, то весна буде привітною, а літо — сухим і спекотним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ