IP: 34.226.244.70 Login - Register

В обласній раді 3 грудня відбулось засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з розроблення пропозицій щодо адміністративно – територіального устрою базового та районного рівнів Житомирської області.

Група працювала над проєктом перспективного плану формування територій громад Житомирської області. Ще раніш депутати Пулинської районної ради зверталися до Кабінету Міністрів, Житомирської обласної ради та Офісу реформ у Житомирській області, про недоцільність поділу Пулинського району між Житомирським та Новоград-Волинськими районами. Відповідно до нового представленого плану Пулинський район не планується розділяти між двома районами як повідомлялося раніш.


Щодо Павлівської громади, то вона має в короткий термін прийняти рішення, до кого ж приєднатися. Нагадаємо що згідно з затвердженим планом в липні 2019 року, Павлівську сільську раду планувалось приєднати до Курненської ОТГ, на новому ж плані Павлівська громада приєднана до Мартинівської громади.

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять преподобного Миколи Студійського. Відсьогодні починалися звірині (вовчі) весілля, тому святого Миколу Студійського називали “вовчим сватом”. Цей день вважається одним із найхолодніших у лютому — стоять сильні морози, та йде сніг: “На Миколу Студеного снігу навалить гору”. Ці морози називаються миколиними. Наші пращури 17 лютого звертали увагу на ялинкові гілки: якщо довгі сухі гілки згинаються — буде заметіль, а якщо випрямляються — на сприятливу погоду.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ