IP: 3.235.66.217 Login - Register

В обласній раді 3 грудня відбулось засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з розроблення пропозицій щодо адміністративно – територіального устрою базового та районного рівнів Житомирської області.

Група працювала над проєктом перспективного плану формування територій громад Житомирської області. Ще раніш депутати Пулинської районної ради зверталися до Кабінету Міністрів, Житомирської обласної ради та Офісу реформ у Житомирській області, про недоцільність поділу Пулинського району між Житомирським та Новоград-Волинськими районами. Відповідно до нового представленого плану Пулинський район не планується розділяти між двома районами як повідомлялося раніш.


Щодо Павлівської громади, то вона має в короткий термін прийняти рішення, до кого ж приєднатися. Нагадаємо що згідно з затвердженим планом в липні 2019 року, Павлівську сільську раду планувалось приєднати до Курненської ОТГ, на новому ж плані Павлівська громада приєднана до Мартинівської громади.

Народні прикмети

9 квітня вшановується пам'ять мучениці Матрони Солунської. У народі святу називають Матрона Настовниця, тому що у цей час бувають ранкові заморозки - сніг від них замерзає, і люди ходять як по "насту". З теплих країв продовжують повертатись птахи: вівсянки, плюгавки, чибіси. Якщо чибіс летить низько - до тривалої сухої погоди; якщо він кричить звечора - до ясної погоди. Якщо весняний лід тоне чи залишається на березі, то літо буде холодним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ