В обласній раді 3 грудня відбулось засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з розроблення пропозицій щодо адміністративно – територіального устрою базового та районного рівнів Житомирської області.

Група працювала над проєктом перспективного плану формування територій громад Житомирської області. Ще раніш депутати Пулинської районної ради зверталися до Кабінету Міністрів, Житомирської обласної ради та Офісу реформ у Житомирській області, про недоцільність поділу Пулинського району між Житомирським та Новоград-Волинськими районами. Відповідно до нового представленого плану Пулинський район не планується розділяти між двома районами як повідомлялося раніш.


Щодо Павлівської громади, то вона має в короткий термін прийняти рішення, до кого ж приєднатися. Нагадаємо що згідно з затвердженим планом в липні 2019 року, Павлівську сільську раду планувалось приєднати до Курненської ОТГ, на новому ж плані Павлівська громада приєднана до Мартинівської громади.

Народні прикмети

23 жовтня відзначається день пам'яті преподобного Амвросія Оптинського. Цього дня наші пращури спостерігали за місяцем – його роги погоду передбачали: "роги місяця вказують у той бік, звідки чекати вітри". Якщо роги на північ – незабаром зимі бути і сніг ляже насухо; на південь – скорої зими не чекай, буде сльота до Казанської (4 листопада).

ПОГОДА

Погода
 
Пулини
 

вологість:

тиск:

вітер:

 

ОГОЛОШЕННЯ