IP: 100.26.176.182 Login - Register

31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента.

 

За попередніми даними по Україні лідирує Володимир Зеленський. В парі з ним виходить діючий президент Петро Порошенко. В Пулинському районі лідирує кандидати - Юлія Тимошенко (24%) і Володимир Зеленський (22%),  чинний президент Петро Порошенко – на третьому місці (18%).

Детальна інформація по явці на виборчі дільниці

Детальна інформація по результатам голосування

На даний час дільничі виборчі дільниці здають протоколи до окружної виборчої комісії в місті Новоград-Волинський, йдуть уточнення через внесення до протоколу про підрахунок голосів помилкових відомостей (в т.ч. внесення голосів одного кандидата замість іншого). Тому результати голосування будуть уточнюватися до повного прийняття протоколів в ОВК

Народні прикмети

8 грудня вшановується пам’ять святого Климента, папи Римського. У народі цей день називається Климентовим: “У день святого Климента зима клин клином вибиває” — з цього часу настає пора сильних морозів: “Климент морозом у чоловіка сльозу гонить”; “Мороз насипав білих троянд”. На Климента боялись побачити в поселеннях польових мишей, оскільки їх наближення до будинків вказувало на холодну зиму.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ