IP: 3.88.161.108 Login - Register

31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента.

 

За попередніми даними по Україні лідирує Володимир Зеленський. В парі з ним виходить діючий президент Петро Порошенко. В Пулинському районі лідирує кандидати - Юлія Тимошенко (24%) і Володимир Зеленський (22%),  чинний президент Петро Порошенко – на третьому місці (18%).

Детальна інформація по явці на виборчі дільниці

Детальна інформація по результатам голосування

На даний час дільничі виборчі дільниці здають протоколи до окружної виборчої комісії в місті Новоград-Волинський, йдуть уточнення через внесення до протоколу про підрахунок голосів помилкових відомостей (в т.ч. внесення голосів одного кандидата замість іншого). Тому результати голосування будуть уточнюватися до повного прийняття протоколів в ОВК

Народні прикмети

21 квітня вшановується пам'ять святих апостолів Іродиона, Агава, Руфа, Асигкрита, Флегонта, Єрма. У народі цей день називали Родион Виверни Голоблі, Родион Льодолом, Ревучі води. Наші пращури примітили: якщо схід на Руфу ясний, то літо буде хорошим, якщо похмуро, то літо буде поганим, а якщо туманно - бути влітку негоді, якщо буде теплий вечір і тиха ніч, літо буде спекотним і сухим.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено