IP: 54.90.204.233 Login - Register

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма зустрівся із старостами об’єднаних територіальних громад Пулинського району.

Зустріч відбулась 16 серпня під час виїзного навчального семінару «Староста – герой нового часу» У Пулинах, який уже втретє проводить Житомирський відокремлений підрозділ Центру розвитку місцевого самоврядування за підтримки Житомирської обласної ради.

Як зазначив Володимир Ширма, необхідність проведення такого роду семінарів викликана тим, що посада старости на законодавчому полі в нашій державі є новою. «Сьогодні ви зможете отримати вичерпні відповіді на питання щодо повноваження старост, як краще вибудувати співпрацю з місцевою  радою та інші питання», - сказав він під час  відкриття семінару.

В ході семінару старости та радник Житомирського ВП ЦРМС Віталій Римар обговорили і послуги, які надає староста в громаді, взаємовідносини із виконкомом і радою ОТГ. Окремо звернули увагу на міжмуніципальне співробітництво із сусідніми громадами, окреслили законодавчі аспекти діяльності старост та роз’яснили певні моменти з впровадження реформи освіти та охорони здоров’я в умовах децентралізації.


Цього ж дня Володимир Ширма також провів робочу зустріч із Пулинським селищним головою Олександром Гаврилюком, Курненським сільським головою Леонідом Корзуном та Соколівським сільським головою Анатолієм Колесником та керівниками Пулинського району Віктором Байдою та Анатолієм Липком  щодо проблем співфінансування Пулинської ЦРЛ та стану доріг у районі.

Народні прикмети

25 березня вшановується пам'ять преподобного Феофана, сповідника Сигрианського і Григорія, Папи Римського. У народі цей день називають Феофан Проломи Наст, тому що до цього дня активно сходить сніговий покрив, ґрунт повністю відтаює. З цього дня вже можна сіяти редис. У давнину помітили: якщо 25 березня туман, то буде великий врожай льону і конопель.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено